Trwa ładowanie...
d2rkmsi
d2rkmsi

Cuda i cudeńka

książka
1.0
(1 głos)
Oceń:
Cuda i cudeńka
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Cuda i cudeńka
Materiały prasowe

W małym, sennym miasteczku tylko na pozór niewiele się dzieje.

Malownicza kamienica z mansardą, której szczyt zdobią dwa zamyślone anioły zwane Serafinami, skrywa pod swym dachem niejedną tajemnicę. Nieprzewidziane okoliczności sprawiają, że Lena, dziewczyna pełna marzeń i wiary w przyszłość, zostaje jej nową lokatorką. Poznaje swoich sąsiadów, nietuzinkowe postaci, które sprawiają, że życie dziewczyny staje się jeszcze barwniejsze niż dotychczas.

Wśród jej nowych przyjaciół jest Francesca, ekscentryczna Włoszka po przejściach, która prowadzi mały sklepik z cudeńkami. Lena, która uwielbia zmiany, dołącza do niej. Zaczyna również korespondować z tajemniczym Borysem, właścicielem mieszkania na strychu, który skrywa bolesną tajemnicę.

Dzięki świątecznej wymianie pyszności, mieszkańcy kamienicy lepiej poznają siebie i swoje sekrety. Najwyraźniej kamienne anioły opiekują się nimi, prostując pokręcone ścieżki, którymi prowadzi ich los.

„Cuda i cudeńka” to pełna ciepła opowieść o odzyskanych nadziejach, potrzebie bliskości, sile kobiecej przyjaźni i zwyczajnej, codziennej dobroci.

A wszystko to przyprawione odrobiną wiary w cuda.

Cuda i cudeńka
Numer ISBN

978-83-8075-333-4

Wymiary

140x200

Oprawa

miękka

Liczba stron

360

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d2rkmsi
d2rkmsi
d2rkmsi
d2rkmsi
d2rkmsi