Trwa ładowanie...
d629xni
d629xni

Agnieszka Olejnik

Agnieszka Olejnik pasjonuje się szybownictwem Facebook.com

Agnieszka Olejnik jest nie tylko pisarką i matką, ale także bloggerką. Na jej stronie możemy dowiedzieć się nieco więcej o licznych pasjach autorki, do których należą m.in. robienie nalewek, hodowla psów, zdrowa kuchnia oraz fotografowanie przyrody.

Agnieszka Olejnik – życiorys

Agnieszka Olejnik jest polonistką oraz anglistką. Ma trzech synów, którym początkowo dedykowała swoją twórczość literacką oraz cztery psy, bo pasjonuje się hodowlą wyżłów weimarskich. Uwielbia podróże, a zwłaszcza nasze polskie Tatry oraz Jurę Krakowsko-Częstochowską z pięknymi jaskiniami, miała okazję zobaczyć już Skandynawię, Rumunię, Sycylię, Czarnogórę, Estonię czy Bośnię. Agnieszka Olejnik interesuje się szybownictwem, a pochodzi z rodziny zawodowo związanej z samolotami.

Agnieszka Olejnik – książki

Agnieszka Olejnik pisze pod znakiem literatury dla młodzieży, kryminałów oraz romansów, to zarówno powieści, jak i opowiadania. Debiutancka pozycja autorki napisana została dla jej dziecka i otrzymała wyróżnienie na jednym z konkursów literackich w 2007 roku. Obecnie Agnieszka Olejnik publikuje książki głównie nakładem Novae Res Wydawnictwo Innowacyjne oraz WL Wydawnictwo Literackie. Codzienną inspirację do pracy pisarki oraz życiowy spokój i poczucie szczęścia Agnieszka Olejnik czerpie m.in. ze środowiska, w którym żyje – od lat jest to bowiem wymarzony dom ukryty w leśnej głuszy, pod drzewami.

d629xni

Podziel się opinią

3
Share
d629xni
d629xni
d629xni
d629xni