Trwa ładowanie...
dxrw0vl

Christina Lauren

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Christina Lauren publikowała w ostatnich latach w największych amerykańskich magazynach, zyskując sobie ogromną rzeszę zwolenników. Zbiera świetne recenzje, jest systematycznie nominowana do najbardziej cenionych, bo przyznawanych przez czytelników nagród. Przyjrzyjmy się tej tajemniczej postaci bliżej.

Christina Lauren - życiorys

Kim jest Christina Lauren? W rzeczywistości to istniejący od 2010 roku pisarski duet: Christina Hobbs i Lauren Billings. Kobiety poznały się rok wcześniej, pisząc online. Agentką Christiny Lauren od samego początku (2011) pozostaje Holly Root z Agencji Waxman-Leavell. Christina Hobbs i Lauren Billings przyjaźnią się, wydają razem świetnie przyjmowane przez czytelników książki, prowadzą warsztaty i przemawiają na najważniejszych branżowych wydarzeniach. Dodatkowo prowadzą organizację non-profit gromadzącą środki finansowe na cele charytatywne. Obydwie panie szeroko udzielają się w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej prowadzą poczytnego bloga. a kolejne pozycje literackie Christiny Lauren już czekają na zakończenia i w kolejce do wydania.

Christina Hobbs i Lauren Billings - kim są?

Christina Hobbs, nazywana przez Lauren PQ, dorastała w Utah. Na pełen etat pracowała w biurze gimnazjum jako doradca młodzieży szkolnej, dość dobrze dogadując się z nastolatkami (obecnie sama jest mamą jednego). Uwielbia muzykę boysbandów oraz brokat i oczywiście swoją pracę pisarki, której ma szczęście oddawać się ze swoją partnerką biznesową i najlepszą przyjaciółką.

Lauren Billings ma ksywkę Lo. A także doktorat z... neurobiologii. Mówi o sobie, że przez rozpoczęciem wielkiej przygody z pisaniem jej dni wypełniała nudna praca w laboratorium w fartuchu i goglach. Prywatnie Lauren Billings jest oddaną żoną naukowca, uwielbiającego jazdę na rowerze, mamą dwójki dzieci i wielbicielką romansów (w literaturze).

Christina Lauren - książki

Cykl książek Christiny Lauren "Piękny drań" (nakład Zysk i S-ka Wydawnictwo) to wciągające od pierwszej strony powieści z gatunku romansów i erotyki. Ponadto Christina Hobbs i Lauren Billings są autorkami książek dla młodzieży. Druga seria książek ukazywała się od 2014 roku. Ich prace przetłumaczono dotychczas już na przeszło 30 języków i regularnie stają się bestsellerami zarówno sprzedaży międzynarodowej, jak i "New York Timesa" czy "USA Today". Fani, a raczej fanki, zdecydowanie kochają ten twórczy duet pisarski, w śmiały sposób pobudzający wyobraźnię i ośmielający do realizowania swoich ukrytych fantazji.

dxrw0vl

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dxrw0vl
dxrw0vl
dxrw0vl