Trwa ładowanie...
d1kvhyz
31-12-2020 12:00

Cesarskie orły. Insygnium

książka
Oceń jako pierwszy:
d1kvhyz
Cesarskie orły. Insygnium
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

POKONANA ARMIA

14 rok n.e. Mija pięć lat od tragicznej bitwy, w której trzy rzymskie legiony zostały starte w pył przez Germanów. I chociaż kości 15 000 żołnierzy imperium bieleją w Teutoburskim Lesie, nie wszyscy oni zginęli w tej krwawej zasadzce.

ZEMSTA CENTURIONA

Zdegradowany, poznaczony bliznami i wiedziony żądzą zemsty centurion Tullus i jego legioniści znów stają do walki. Mają przeciwko sobie tysiące barbarzyńców pod wodzą charyzmatycznego wodza Arminiusza, który teraz marzy tylko o jednym. Zmiażdżyć Rzymian po raz drugi.

ODZYSKAĆ ORŁA

Orzeł należący do nieistniejącego już legionu Tullusa jest nadal w rękach wroga. To dla żołnierza największa hańba. Gdy rusza rzymska wyprawa odwetowa, jego odzyskanie wydaje się bliskie. Równie blisko są jednak Arminiusz i jego dzicy wojownicy. Tullus wraz z towarzyszami muszą teraz walczyć zaciekle jak nigdy przedtem, by uratować przynajmniej życie.

Ben Kane powraca z kolejną trzymającą w napięciu serią. Insygnium, druga część trylogii Cesarskie orły, to opowieść o losach żołnierzy ocalałych po jednej z największych klęsk militarnych imperium rzymskiego w historii i krwawym odwecie, który Rzymianie zgotowali Germanom.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Cesarskie orły. Insygnium
Numer ISBN

978-83-240-7919-3

Wymiary

135x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

416

Język

polski

d1kvhyz

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kvhyz
d1kvhyz
d1kvhyz
d1kvhyz