Trwa ładowanie...
d1sjbz4
03-02-2011 00:00

Baxterowie - Zachód słońca 4

książka
Oceń jako pierwszy:
d1sjbz4
Baxterowie - Zachód słońca 4
Tytuł oryginalny

Sunset

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Kolejna pozycja z bestsellerowego cyklu Historia rodziny Baxterów. Uwielbiana przez czytelniczki z całego świata, Karen Kingsbury jest autorką ponad dwudziestu książek, z których kilka zostało sfilmowanych. Pisarka porusza ważne w życiu każdego człowieka tematy, takie jak: Bóg, miłość, wiara, cierpienie.

Zachód słońcajest powieścią o nieskończonej wierności Boga, mocy rodzinnej miłości i uzdrawiającym cudzie ocalenia.

NOWY ROZDZIAŁ
Mając wreszcie za sobą wymogi mieszkania w Hollywood, Dayne i Katy starają się ułożyć sobie życie w Bloomington i nie mogą się już doczekać nowego rozdziału w ich małżeństwie, jaki się rozpocznie w momencie przyjścia na świat ich potomka. W międzyczasie zespół Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego przygotowuje z zapałem pierwsze przedstawienie teatru, odkąd Dayne i Katy stali się jego właścicielami.

CZAS NIEPEWNOŚCI
Flaniganowie zwierają szyki, wspierając Bailey i Connora przygotowujących się do zagrania głównych ról w musicalu, gdy nagle dochodzą do nich tragiczne wieści, które stają się dla nich wszystkich ogromnym ciężarem. W tym samym czasie Jim Flanigan staje przed decyzją, która może w dramatyczny sposób odmienić życie jego rodziny.

PIĘKNY POCZĄTEK
Gdy John Baxter przygotowuje się do małżeństwa z Elaine Denning, jedno z jego dzieci wchodzi w najtrudniejszy okres swego życia. Czy zatem dzięki odnowieniu miłości i nadziei uda się ugruntować święte podstawy małżeństwa i wytyczyć pewny kierunek na przyszłość? Kiedy przychodzi nieuchronny moment ostatecznej sprzedaży ukochanego domu Baxterów, wspomnienia minionego czasu spotykają się z przemianami, jakie przynosi dzień dzisiejszy, udowadniając, że tylko dzięki wierze i wsparciu rodziny można z radością i pokojem przyjąć lata zachodzącego słońca własnego życia.

Baxterowie - Zachód słońca 4
Numer ISBN

978-83-7557-073-1

Wymiary

130x200

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania,Religia i religioznawstwo

Oprawa

1

Liczba stron

392

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1sjbz4
d1sjbz4
d1sjbz4
d1sjbz4