Trwa ładowanie...
d21gxb7
03-02-2011 00:00

Baxterowie - Wschód słońca 2. Niezapomniane lato

książka
Oceń jako pierwszy:
d21gxb7
Baxterowie - Wschód słońca 2. Niezapomniane lato
Tytuł oryginalny

Summer

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Kolejna pozycja z bestsellerowego cyklu Baxterowie. Uwielbiana przez czytelniczki z całego świata, Karen Kingsbury jest autorką ponad dwudziestu książek, z których kilka zostało sfilmowanych. Pisarka porusza ważne w życiu każdego człowieka tematy, takie jak: Bóg, miłość, wiara, cierpienie.

Dayne i Katy Matthews czują ogromną presję i ciężar obecnego stylu życia, kiedy jako gwiazdy Hollywood biorą udział w dwóch osobnych projektach. filmowych. Plotki w tabloidach donoszą o problemach i niewierności w ich małżeństwie, aż w końcu na pierwszej stronie wielu z nich zostaje wydrukowane przerażające zdjęcie, które zagraża ich wspólnej przyszłości. Jedynie Dayne zna prawdę o tej fotografii. Wyjawienie jej może pomóc Kate uwierzyć w jego niewinność. Lecz odkrycie prawdy może też zniszczyć życie ludzi, których Dayne tak bardzo kocha – rodziny Baxterów.

Rodzina Flaniganów głęboko przeżywa stratę Chrześcijańskiego Teatru Młodzieżowego. Bailey i Connor widzą, że ich przyjaciele z teatru zaczynają popadać w złe towarzystwo i podejmować szkodliwe dla siebie decyzje. Flaniganowie zaczynają więc modlić się o cud, aby Chrześcijański Teatr Młodzieżowy mógł jakoś przetrwać, nawet bez dotychczasowej siedziby.

John Baxter czyni kolejny krok w relacji z Elaine, co zmusza go do rozważenia sprzedaży domu Baxterów. Oznacza to dla niego utratę miejsca, z którym wiążą się najważniejsze i najwspanialsze wspomnienia jego życia. Kiedy pozostali członkowie rodziny zastanawiają się nad przyszłością, dochodzą do wniosku, że jak jeszcze nigdy dotąd muszą zmobilizować wszystkie siły. Wiedzą bowiem, że tylko ich dozgonna, niewzruszona miłość do siebie nawzajem pozwoli na przezwyciężenie codziennych trudności i zaowocuje w ich życiu prawdziwym szczęściem, które stanie się ich udziałem… pewnego dnia.

Baxterowie - Wschód słońca 2. Niezapomniane lato
Numer ISBN

978-83-7557-067-0

Wymiary

135x205

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

374

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21gxb7
d21gxb7
d21gxb7