Trwa ładowanie...
d1pas1f
15-12-2020 15:00

Batman - Detective Comics. Pozdrowienia z Gotham. Tom 3

książka
Oceń jako pierwszy:
d1pas1f
Batman - Detective Comics. Pozdrowienia z Gotham. Tom 3
Tytuł oryginalny

Batman: Detective Comics Vol. 3: Greetings from Gotham Hardcover

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Trzeci tom serii „Batman: Detective Comics” to dawka ekscytujących opowieści o Batmanie autorstwa uznanego scenarzysty Petera J. Tomasiego („Superman”) oraz wielu doskonałych artystów, w tym Christiana Duce’a („The Flash”) i Kyle’a Hotza („Incredible Hulk”)!

Batman jest obrońcą i strażnikiem Gotham, Mrocznym Rycerzem miasta. Nie jest jednak jedyną niezwykłą istotą, która przemierza dachy nad zatłoczonymi ulicami. W Gotham pojawiają się goście, niektórzy dobrzy, niektórzy źli, charakter jeszcze innych trudno określić – a każdy z nich chce czegoś od najlepszego detektywa na świecie.

Spectre może być ucieleśnieniem boskiego gniewu, ale to jego nosiciel, detektyw Jim Corrigan, potrzebuje pomocy Batmana, by złapać zabójcę. Deadshot jest jednym z najlepszych agentów Suicide Squad, Oddziału Samobójców. Tym razem otrzymuje zlecenie na Bruce’a Wayne’a.

Lex Luthor przemierza świat, by umożliwić przestępcom spełnienie ich najskrytszych pragnień. Trafia też do Gotham, by złożyć swoją ofertę zimnemu jak lód Mister Freeze’owi. Nie możemy pominąć również Jokera, który po opuszczeniu Legionu Zagłady zamienia wesołe miasteczko w miejsce rodem z prawdziwych koszmarów.

Niezwykli sojusznicy i zaciekli wrogowie – nadszedł czas, aby Batman przywitał ich wszystkich w swoim mieście!

Batman - Detective Comics. Pozdrowienia z Gotham. Tom 3
Numer ISBN

978-83-281-5936-5

Wymiary

167x255

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

144

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1pas1f
d1pas1f
d1pas1f
d1pas1f