Trwa ładowanie...

"Basia": Ulubiona seria dla najmłodszych teraz do słuchania

Jedna z najbardziej znanych książkowych pięciolatek powraca i znowu ma wiele pytań, na które niełatwo będzie znaleźć odpowiedzi. Tym razem oprócz czytania, czeka małych wielbicieli Basi nie lada gratka w postaci audiobooka dołączonego do książki z opowiadaniami.

"Basia": Ulubiona seria dla najmłodszych teraz do słuchaniaŹródło: Materiały prasowe
dvwh6jh
dvwh6jh

"Basia do słuchania” to zbiór jedenastu historii z życia tytułowej bohaterki i jej rodziny. Dziewczynka w pasiastej bluzeczce od 11 lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Po opowieści z nią chętnie sięgają kolejne roczniki przedszkolaków. Nic dziwnego – wymyślona przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak bohaterka, przeżywa rozterki bliskie wszystkim jej rówieśnikom.

Basia uważa, że "wspólne słuchanie książek to jedna z najmilszych rzeczy, jakie istnieją na świecie“! Na pewno inną taką rzeczą jest ich czytanie, a jeśli można robić na przemian jedno i drugie, to wtedy prawdopodobnie mamy do czynienia z pełnią szczęścia!

dvwh6jh

"Basia do słuchania” to jedenaście opowiadań, a do tego płyta z czytanymi przez Marię Seweryn historiami.

W zbiorze na małych czytelników czekają:

 1. Basia i przedszkole
 2. Basia i bałagan
 3. Basia i taniec
 4. Basia i kolega z Haiti
 5. Basia i opiekunka
 6. Basia i gotowanie
 7. Basia i podróż
 8. Basia i alergia
 9. Basia i biwak
 10. Basia i plac zabaw
 11. Basia i słodycze.

Każda książka z serii o Basi porusza inny, ważny temat, edukuje, podsuwa rozwiązania. Wszystkie łączą natomiast te rzeczy, za które pokochali je mali czytelnicy i ich rodzice. Pokazują prawdziwe emocje małych ludzi. Opowiadają o życiu całej rodziny, wiarygodnie opisując, między innymi, skomplikowane relacje między rodzeństwem – Basia ma starszego i młodszego brata. "Basiowy” świat nie jest światem lukrowanym. Dzieci miewają swoje konflikty.

Rodzice czasem nie mają czasu, są zmęczeni, zdarza się też, że tracą cierpliwość. Ale na stronach książek autorstwa Zofii Staneckiej i Marianny Oklejak jest, przede wszystkim, mnóstwo miłości.

Więcej o książkach z serii Basia na www.egmont.pl i www.basia.com.pl.

O KSIĄŻCE:

Basia do słuchania
Autor: Zofia Stanecka
Ilustrator: Marianna Oklejak
Oprawa: flexi
Objętość: 272 strony
Format: 160x200
Elementy dodatkowe: płyta CD
Cena: 49,99
ISBN: 978-83-281-4540-5
Grupa docelowa: 3-7 lat

dvwh6jh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvwh6jh