Trwa ładowanie...

Banksy pokazuje nowe dzieło: "Moja żona nie znosi, jak pracuję w domu"

Banksy dostosował się do warunków kwarantanny. Anonimowy artysta udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie najnowszego dzieła.
Share
Banksy pokazuje nowe dzieło: "Moja żona nie znosi, jak pracuję w domu"
Banksy pokazuje nowe dzieło: "Moja żona nie znosi, jak pracuję w domu"Źródło: Instagram.com
d80mrp3

Globalna pandemia koronawirusa niefortunnie wpłynęła na życie wielu artystów. Szczególnie musiał odczuć to Banksy, którego prace zazwyczaj można znaleźć w przestrzeni publicznej. Wybitny twórca potrafi jednak dostosować się do najtrudniejszych warunków, które nie są w stanie ograniczyć jego kreatywności. Najbardziej anonimowy artysta, tak jak większość ludzi na świecie, ostatnio spędza czas w domowej izolacji. Z tego powodu pokazał światu zdjęcię najnowsze dzieło, które stanowi komentarz do sytuacji, w jakiej wielu z nas się znajduje.

Banksy opublikował na swoim profilu na Instagramie serię zdjęć z własnej łazienki. Zamieszczone fotografie przedstawiają grupę namalowanych szczurów, które demolują wnętrze. W dziełach artysty symbolizowały one chaos. Kilka z nich przekrzywiło lustro, jeden zwisa z włącznika światła, inny huśta się na kółku do ręcznika, a kolejny z gryzoni biega po rolce papieru toaletowego. Widzimy również, jak jeden ze szczurów odlicza dni kwarantanny, rysując czerwoną szminką kreski na lustrze.

"Moja żona nienawidzi, kiedy pracuję z domu" - napisał w żartach Banksy pod zamieszczonym postem.

Najnowsza praca Banksy’ego spodobała się internautom.Najnowszy post wywołał lawinę pozytywnych komentarzy.

"Zrobię to samo w czyjejś łazience" - zażartowała jedna z komentujących.

"Potrzebuję prac Banksy’ego w mojej łazience" - napisał użytkownik Instagrama.

"To będzie chyba moja nowa tapeta na telefon" - czytamy.

d80mrp3

Podziel się opinią

Share
d80mrp3
d80mrp3