Trwa ładowanie...
d1www1p

Andrzej Wiśniewski

wysokieobcasy.pl
Źródło: wysokieobcasy.pl

Andrzej Wiśniewski był doktorem psychologii, ceniony autorytetem w środowisku psychoterapeutów. Pasjonował się swoją pracą, prowadził terapię indywidualną, dla par, małżeńską oraz rodzinną. Psychoterapii uczył się w jednej z poradni. Andrzej Wiśniewski przez prawie dwie dekady pracował w Laboratorium Psychoedukacji w Warszawie, stał na czele Studium Terapii Rodziny. Był również superwizorem zarówno Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jak i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, przewodniczył Komisji Certyfikatów Psychoterapeutycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz zarządowi Polskiego Stowarzyszenia Integracji Psychoterapii. Andrzej Wiśniewski współtworzył Kodeks Etyki Psychoterapeuty Sekcji Naukowej Psychoterapii i Sekcji Naukowej Psychoterapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, gdzie był także członkiem zarządu.

Najbardziej znane książki Andrzeja Wiśniewskiego powstawały we współpracy z Katarzyną Grocholą. Ponadto publikował artykuły naukowe i udzielał wywiadów nie tylko dla prasy branżowej.

Andrzej Wiśniewski zmarł w 2016 roku, pozostawiając żonę i córkę.

d1www1p

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1www1p
d1www1p
d1www1p
d1www1p

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj