Trwa ładowanie...
d1r2vr8

Akta Harry'ego Dresdena 7. Martwy rewir

książka
d1r2vr8
Oceń jako pierwszy:
Akta Harry'ego Dresdena 7. Martwy rewir
Tytuł oryginalny

Dead Beat

Rok wydania
Autorzy
978-83-7480-628-2.jpg
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Poznajcie Harry’ego Dresdena, pierwszego (i jedynego) chicagowskiego maga-detektywa. Okazuje się, że w naszym „zwykłym” świecie wprost roi się od niezwykłych, magicznych istot, które najczęściej mają z ludźmi na pieńku. I tu na scenę wkracza Harry.
Na szczęście, nie jest w swojej roli osamotniony. Wprawdzie większość ludzi nie wierzy w magię, ale w chicagowskiej policji istnieje Wydział Dochodzeń Specjalnych, którym kieruje serdeczna przyjaciółka Harry’ego, Karrin Murphy. WDS zajmuje się… niezwykłymi sprawami.
I właśnie z powodu Karrin Harry udaje się na cmentarz Graceland na potajemne spotkanie z wampirzycą imieniem Mavra. Mavra dysponuje materiałami, które mogłyby zniszczyć karierę Karrin, i ma jedno bardzo proste żądanie: chce dostać Słowo Kemmlera i posiąść związaną z nim moc. Najpierw jednak Harry musi się dowiedzieć, co dokładnie zgodził się jej dostarczyć. W ten właśnie sposób rozpoczyna się jego wyścig z czasem i sześciorgiem nekromantów, którego stawką jest nie tylko Słowo, lecz także powstrzymanie Halloween, w czasie którego umarli naprawdę powstaną z grobów.

d1r2vr8
Akta Harry'ego Dresdena 7. Martwy rewir
Numer ISBN

978-83-7480-628-2

Wymiary

135x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

624

Podziel się opinią

Share
d1r2vr8
d1r2vr8
d1r2vr8
d1r2vr8