Trwa ładowanie...
d4ahkn2

Żużlowe kasztele 1. Wiatrogon aeronauty

książka
d4ahkn2
Oceń jako pierwszy:
Żużlowe kasztele 1. Wiatrogon aeronauty
Tytuł oryginalny

The Aeronaut's Windlass

Rok wydania
Autorzy
978-83-7480-643-5.jpg
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Od niepamiętnych czasów kasztele, piętrzące się na wiele mil nad spowitą mgłami powierzchnią świata, były schronieniem ludzkości. Arystokratyczne rody, władające nimi od pokoleń, tworzyły cuda nauki, zawierały sojusze handlowe oraz budowały floty sterowców mające utrzymać pokój.
Kapitan Grimm, dowódca statku handlowego "Drapieżca", głęboko wierny Kasztelowi Albion, opowiedział się po jego stronie w zimnej wojnie z Kasztelem Aurora i atakuje frachtowce nieprzyjaciela, by zdezorganizować jego szlaki handlowe. Gdy "Drapieżca" zostaje poważnie uszkodzony w walce, kasztelan Albionu składa Grimmowi propozycję przyłączenia się do ekipy agentów mających wykonać misję o kluczowym znaczeniu. W zamian otrzyma środki potrzebne, by przywrócić "Drapieżcy" pełną sprawność.
Grimm wyrusza, by wykonań to niebezpieczne zadanie, i dowiaduje się, że konflikt między kasztelami jest jedynie zapowiedzią nadchodzących wydarzeń. Pradawny wróg ludzkości, milczący od z górą dziesięciu tysięcy lat, znowu budzi się do życia. A za nim podąża śmierć…

d4ahkn2
Żużlowe kasztele 1. Wiatrogon aeronauty
Numer ISBN

978-83-7480-643-5

Wymiary

130x200

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

688

Podziel się opinią

Share
d4ahkn2
d4ahkn2
d4ahkn2
d4ahkn2