Trwa ładowanie...
d3z3gjg

AKSJOMAT Piotr Nodzyński

Wydawnictwo Aksjomat specjalizuje się w pozycjach związanych z matematyką. Wieloletnie doświadczenie rynkowe pozwala nam idealnie trafić w potrzeby klienta. Istniejemy na rynku już przeszło 10 lat od 1994 roku. Nasza rzetelność i precyzja nie pozostawiła żadnych niedomówień, jeżeli chodzi o realizacje, jak i o obsługę bezpośrednią.

Każda propozycja wydawnicza znajdująca się w naszej ofercie została dokładnie sprawdzona pod kątem błędów drukarskich i zgodności treści merytorycznych przez najwyższej klasy specjalistów w danej dziedzinie.

'Kangourou Sans Frontieres' w komplecie. Valladolid (Hiszpania), 2000 Współpracuje z Komitetem Organizacyjnym konkursu "Kangur Matematyczny" przy Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wydaje serię książek, związanych bądź bezpośrednio z tym konkursem bądź pomocniczych w przygotowaniu się do tego konkursu. W ramach popularyzacji matematyki Wydawnictwo proponuje serię książeczek "miniatury matematyczne".

Z naszej strony pragnęlibyśmy aby każdy klient, który dokonał zakupu naszej książki był zadowolony. Życzymy zatem udanej lektury!

d3z3gjg
AKSJOMAT Piotr Nodzyński
Rok powstania

1994

Adres

ul. Wita Stwosza 1/7

Kod i miasto

Toruń

Numer telefonu

(0-56) 62-269-41

Numer faksu

(0-56) 655 52 09

Adres WWW strony internetowej

http://www.aksjomat.torun.pl/

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

Wydawnictwo

d3z3gjg
d3z3gjg
d3z3gjg
d3z3gjg
d3z3gjg
d3z3gjg