Trwa ładowanie...
d1t7lsr
06-08-2021 12:00

100 dni do egzaminu ósmoklasisty. Gotowy plan nauki języka angielskiego

książka
Oceń jako pierwszy:
d1t7lsr
100 dni do egzaminu ósmoklasisty. Gotowy plan nauki języka angielskiego
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zostało tylko

100 dni do egzaminu ósmoklasisty z języka angielskiego!

Egzamin ósmoklasisty to 100 krótkich lekcji, dzięki którym powtórzysz wszystkie struktury gramatyczne oraz słownictwo wymagane na egzaminie z języka angielskiego.

Dowiesz się z niej także, na co zwrócić szczególną uwagę podczas rozwiązywania różnego rodzaju zadań i tworzeniu wypowiedzi pisemnej.

Zagadnienia gramatyczne omówione zostały w sposób zwięzły i przejrzysty, a objaśnienia zilustrowane są licznymi przykładami użycia.

Słownictwo zostało pogrupowane według kategorii tematycznych, co pomoże je zapamiętać i uporządkować. Zostały zaznaczone stałe związki wyrazowe, słowotwórstwo oraz wyrazy, które sprawiają szczególne trudności.

Skrótowo i przystępnie, ale wyczerpująco powtórzone zagadnienia gramatyczne i słownikowe przeplatane są krótkimi ćwiczeniami. Dzięki nim sprawdzisz, ile pamiętasz, ile potrafisz sobie przypomnieć, a ile musisz jeszcze powtórzyć.

Lekcje poświęcone funkcjom i językowi codziennemu zawierają gotowe schematy i zwroty potrzebne podczas egzaminu.

Test yourself! pozwala utrwalić wiedzę i przećwiczyć umiejętności oraz zapoznać się z autentycznymi zadaniami egzaminacyjnymi.

System odnośników oraz aneksy pozwalają na łatwe i swobodne poruszanie się po książce – jeśli nie pamiętasz czegoś z poprzednich lekcji, zawsze będziesz wiedzieć, gdzie szukać odpowiednich objaśnień. A jeśli zechcesz dowiedzieć się czegoś więcej na dany temat, odnośniki podpowiedzą ci, w których częściach książki szukać informacji.


Marta Fihel – anglistka, nauczycielka z wieloletnim stażem, współautorka wielu książek do nauki języka angielskiego oraz słowników, w tym ponad 20 książek z serii Klasyka po Angielsku wydawanych przez Poltext.

Katarzyna Kanczurska – anglistka, nauczycielka, współautorka podręcznika Angielski dla leniwych.

100 dni do egzaminu ósmoklasisty. Gotowy plan nauki języka angielskiego
Numer ISBN

978-83-8175-303-6

Wymiary

178x254

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

416

Język

angielski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1t7lsr
d1t7lsr
d1t7lsr
d1t7lsr