Żywe Trupy. Droga do Woodbury
| Tytuł oryginalny | The Walking Dead. The Road to Woodbury |
| Rok wydania | 2012 |
| Autorzy | |
| Wydawnictwo |
Plaga zombie zalewa przedmieścia Atlanty. Lilly Caul wraz z przyjaciółmi walczy o przetrwanie, szukając ocalenia w ogrodzonym murem miasteczku Woodbury.
Z początku miejsce wydaje się idealnym schronieniem: za jedzenie płaci się pracą, każdy ma dach nad głową, a otaczająca osiedle barykada skutecznie chroni przed atakami zombie. Nad wszystkim sprawuje pieczę tajemniczy Philip Blake, który każe nazywać się Gubernatorem, a mieszkańcy bez protestów poddają się jego słowom.
Lilly zaczyna jednak podejrzewać, że w rzeczywistości miasto gnije od środka… Kiedy wraz z grupą rebeliantów zdecydują się wydrzeć władzę ze szponów Gubernatora, droga do Woodbury stanie się autostradą prowadzącą prosto do piekła.
| Numer ISBN | 978-83-63248-76-5 |
| Wymiary | 135x205 |
| Gatunek | Horror,Powieści i opowiadania,Horror,Powieści i opowiadania |
| Oprawa | 1 |
| Liczba stron | 320 |
| Inne wydania | Kraków - 2015-03-04 |
Podziel się opinią
Komentarze