Trwa ładowanie...
d4a4zxw
d4a4zxw

Życzenie

książka
Oceń jako pierwszy:
Życzenie
Autorzy
d4a4zxw
0004E56C_original_5C19C7E5956A23E3.jpg
Inne

Życie czasami robi nam żart, kiedy postanawia skończyć się w najmniej oczekiwanym momencie.

Nastka umiera – zupełnym przypadkiem, kiedy ratuje swojego kolegę. Uważa to za niesprawiedliwe i jest na tyle odważna, że przemierza niebo, aby spotkać się z Bogiem i porozmawiać z nim, podebatować, pokłócić.

Poznaje tam Maćka, chłopaka z którym spędza każda wolną chwilę i którego darzy coraz większą sympatią. Kiedy ostatecznie może wrócić na ziemię, czuje się samotna i zagubiona. Tęskni za Maćkiem, ale nie przyznaje się do tego na tyle głośno, aby wrócił.

Tylko co zrobić, kiedy jest się w śpiączce, a dowiaduje się, że ktoś nas skrycie kocha i że to właśnie dzięki niemu nadal żyjemy? Nastka ma wrażenie, że już nigdy nie cofnie czasu ani nie zmieni biegu rzeczy. Ale może wystarczy wypowiedzieć ż y c z e n i e we właściwym czasie i mocno w nie wierzyć, aby się spełniło?

„Życzenie” jest książką dla każdego, ponieważ każdy odnajdzie w niej kawałek swojej nadziei, wiary, upadłych emocji, nieśmiałości i platoniczności. Życzenie jest książką dla ludzi, którzy wierzą w przypadki, jakie podrzuca im los.

d4a4zxw
Życzenie
Numer ISBN

978-83-7722-430-4

Wymiary

120x195

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

210

Podziel się opinią

Share
d4a4zxw
d4a4zxw
d4a4zxw
d4a4zxw