Trwa ładowanie...
d3f0czc
19-08-2020 14:00

Zwiadowcy. Zwiadowcy 15. Zaginiony książę

książka
Oceń jako pierwszy:
d3f0czc
Zwiadowcy. Zwiadowcy 15. Zaginiony książę
Tytuł oryginalny

The Missing Prince

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zwiadowca Will i jego uczennica Maddie wyruszają na daleką wyprawę, za morze, do kraju, gdzie nie można ufać nikomu – nawet królowi.
Król Gallii, Philippe, zwrócił się do króla Duncana z prośbą o pomoc: jego syn został zakładnikiem żądnego władzy barona, który stawia twarde warunki. Gallijski król ma nadzieję, że Duncan wyśle jednego ze zwiadowców, by uratował chłopca.
Will i Maddie idealnie nadają się do tej misji, ponieważ dla zmylenia wrogów mogą się podawać za ojca i córkę. Udają wędrownych kuglarzy – Will ma być żonglerem, zaś Maddie będzie zręcznie rzucać nożami. Ich celem jest Chateau des Falaises. Mają nadzieję, że zbuntowany baron zaprosi ich, by przed nim wystąpili – jeśli jednak tego nie zrobi, będą musieli znaleźć inny sposób, by dostać się do zamku.
Podróż przez Gallię okazuje się pełna niebezpieczeństw – Will i Maddie będą musieli radzić sobie z bandytami, intrygującymi arystokratami, a także tajemniczym nieznajomym, który depcze im po piętach. Czy uda im się znaleźć księcia? A jeśli nawet, to jak go uratują?

Zwiadowcy. Zwiadowcy 15. Zaginiony książę
Numer ISBN

978-83-7686-915-5

Wymiary

135x200

Liczba stron

336

Język

polski

d3f0czc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3f0czc
d3f0czc
d3f0czc
d3f0czc