Trwa ładowanie...
d19gbst
04-06-2010 00:00

Zwiadowcy 2. Płonący most

książka
Oceń jako pierwszy:
d19gbst
Zwiadowcy 2. Płonący most
Tytuł oryginalny

Ranger's Apprentice: The Burning Bridge

Rok wydania
Inne
Źródło: Inne

Królestwo Araluenu przygotowuje się do wojny z okrutnym baronem Morgarathem. Will, zwiadowca Gilan oraz Horacy otrzymują ważne zadanie - wyprawiają się do sąsiadującej z Araluenem Celtii, by wezwać jej władcę na pomoc w walce z najeźdźcą.

Gdy docierają na miejsce, ich oczom ukazuje się przerażający widok - wioski Celtii są opustoszałe, wiatr hula po zniszczonych zabudowaniach, na gościńcach zaś królują bandyci. Od wyczerpanej, niemal umierającej z głodu dziewczyny, bohaterowie dowiadują się, że Morgarath uprzedził ich zamiary - zaatakował Celtię, porwał górników, a króla i jego ludzi odrzucił daleko na południe... Gdy Gilan wyrusza z wieściami do Araluenu, Will, Horacy i Evanlyn odkrywają, że plan diabolicznego hrabiego jest dalece bardziej wyrafinowany, niż mogliby sądzić.

Tylko dni dzielą Morgaratha od wybudowania mostu, który pozwoli mu przerzucić armię na ziemie królestwa. Nie ma czasu, by poinformować o tym władcę, Will i Horacy muszą wziąć sprawę we własne ręcę. Ale spalenie mostu do dopiero początek kłopotów.

Zwiadowcy 2. Płonący most
Numer ISBN

978-83-60010-89-1

Wymiary

135x200

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania,Przygodowe,Fantasy & SF,Powieści i opowiadania,Przygodowe

Oprawa

1

Liczba stron

304

Inne wydania

Warszawa - 2011-05-29

d19gbst

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d19gbst
d19gbst
d19gbst