Trwa ładowanie...
d37q56k

Żona mimo woli

książka
d37q56k
Oceń jako pierwszy:
Żona mimo woli
Tytuł oryginalny

The rearranged life

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Żona mimo woli
Materiały prasowe

Nithja to żywiołowa, inteligentna i ambitna studentka, która ma gotowy plan na całe życie. Będzie odnoszącą sukcesy lekarką i chlubą rodziny. Już dawno pogodziła się z wizją aranżowanego małżeństwa w myśl tradycji pielęgnowanej przez konserwatywną rodzinę. Jedna chwila powoduje, że plan dziewczyny legnie w gruzach.

Kiedy poznaje Jamesa St. Claira, intrygującego i przystojnego Amerykanina, Nithja kompletnie traci głowę. Wbrew rozsądkowi zakochuje się bez pamięci. Ostatecznie staje w obliczu trudnego wyboru - może zostać posłuszną żoną męża, którego wybrała jej rodzina albo iść za głosem serca, ignorując tradycję przodków.

Czy jej pragnienia mają jakiekolwiek znaczenie?

__

Annika Sharma - urodziła się w Indiach, ale jako dziecko przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych. Od najmłodszych lat uwielbiała puszczać wodze fantazji i snuła żywe opowieści członkom rodziny. Na studiach pisała scenariusze przedstawień inspirowanych operami mydlanymi. Po zdobyciu dwóch tytułów naukowych i pracy jako nauczycielka tańca stwierdziła, że jej życiowym celem i pasją jest pisanie. Oddała się tworzeniu książek. W wolnych chwilach skupia się na ukochanych trzech S: Starbucksie, shoppingu i superbohaterach z filmów. Uwielbia gotować – jest uzależniona od czekolady i wege-jedzenia.

__

Annika Sharma dokonała niebywałego – ubarwiła typową książkę z kategorii New Adult rozdzierającą historią, tworząc piękny przekaz. Podążaj za sercem bez względu na wszystko.

- Jay Crownover, bestsellerowa autorka takich serii jak Niepokorny czy Wierny

d37q56k
Żona mimo woli
Numer ISBN

978-83-65740-13-7

Wymiary

135x205

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

384

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d37q56k
d37q56k
d37q56k
d37q56k
d37q56k