Trwa ładowanie...
d37fsbn
04-02-2020 00:26

Zmiana. The Perfect Game #2

książka
Oceń jako pierwszy:
d37fsbn
Zmiana. The Perfect Game #2
Tytuł oryginalny

The Game Changer

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Jack pojawił się u mnie w nocy, po sześciu miesiącach braku kontaktu. Trzymał dwanaście czerwonych róż. Powiedział, że jest mu przykro, że mnie kocha i chce wszystko naprawić. Cała moja złość o jego planowane małżeństwo i udawaną ciążę z Chrystle, postanowienie, że nie chcę więcej widzieć tego faceta, ulotniły się na sam jego widok. Zapragnęłam zaprosić Jacka z powrotem do swojego życia, ale musiałam wiedzieć jedno – że tym razem zostanie ze mną na zawsze.

W oczekiwanej kontynuacji bestsellerowej powieści The Perfect Game Jack i Cassie szybko zdają sobie sprawę, że ich miłość zostanie wystawiona na kolejne próby.

O przeszłości nigdy nie da się naprawdę zapomnieć.


Związek to niełatwa gra zespołowa. Na Cassie i Jacka spada wiele bolesnych ciosów, ale piłka nadal jest w grze. Sprawdź, czy ta para wygra kolejną rozgrywkę.

- Dominika Emilia Lewandowska, Life by Bookaholic

Historia Jacka i Cassie nabiera rumieńców, a prawdziwa rozgrywka o ich wspólne życie dopiero się rozpoczyna, gdy na drodze pojawiają się kolejne przeszkody... Zmiana to gorąca i zaskakująca kontynuacja serii.

- Ewelina Nawara, My Fairy Book World

Czy punkt zwrotny okaże się tylko małym przecinkiem w opowieści o Cassie i Jacku? Przekonajcie się, czy warto dać miłości drugą szansę.

- Monika Sygo, OnaLubi

Jack i Cassie są dowodem na istnienie prawdziwej miłości. Niektórzy twierdzą, że przezwycięży ona wszystko. Jednak czy kiedy życie rzuca zakochanym kłody pod nogi, dadzą oni radę je ominąć?

- Zuzanna Konieczka, Happy Girl

Fragment książki - Zmiana.

issuu.com/wydawnictwosqn/docs/zmiana_issuu

Zmiana. The Perfect Game #2
Numer ISBN

978-83-8129-104-0

Wymiary

135x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

320

Język

polski

Fragment

issuu.com/wydawnictwosqn/docs/zmiana_issuu

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37fsbn
d37fsbn
d37fsbn
d37fsbn