Trwa ładowanie...
dypuxom
15-04-2010 00:00

Zdrowie na talerzu

książka
Oceń jako pierwszy:
dypuxom
Zdrowie na talerzu
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Okraszona poczuciem humoru i przyprawiona kulinarnymi ciekawostkami pozycja dla wszystkich tych, którzy kierują się zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Autorka udziela praktycznych rad chcącym zmienić swoje nawyki żywieniowe. Podpowiada, jak poruszać się w toksycznej dżungli półek sklepowych ? tak, aby wyłuskać towary zdrowe i bogate w substancje odżywcze. Obala mity dotyczące jedzenia i proponuje drogę wyjścia z żywieniowej ślepej uliczki.

Książka to podróż po kuchni pełnej naturalnych lekarstw, których potencjału nie wykorzystujemy. Dzięki radom autorki będziesz mógł ułożyć swoje indywidualne menu zdrowotne i dopasować je adekwatnie do swoich potrzeb. Nauczysz się jak za pomocą odpowiedniego doboru posiłków radzić sobie z nadciśnieniem, bólami reumatycznymi, jak zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór, albo jak walczyć z chorobami degeneracyjnymi. Oryginalne i sprawdzone przepisy posłużą za kanwę przygotowania zdrowych i smacznych posiłków, które wprowadzą powiew świeżości do Twojej kuchni.

Dzięki zawartym wskazówkom ułożysz swoje indywidualne menu długowieczności, a każda potrawa zainspirowana książką, będzie Zdrowiem na talerzu.

Zdrowie na talerzu
Numer ISBN

978-83-7377-319-6

Wymiary

145x205

Gatunek

Książki kucharskie,Medycyna, zdrowie, diety

Oprawa

1

Liczba stron

224

dypuxom

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dypuxom
dypuxom
dypuxom