Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
01-06-2020 16:35

"Zbrodnia na receptę", kontynuacja kryminału retro dla młodszej młodzieży, pojawi się w księgarniach już 10 czerwca!

Niektórzy z wypiekami na twarzy czekają na kontynuację przygód dwóch rezolutnych przyjaciółek, a są i tacy, którzy dopiero zasmakują w tych intrygujących opowieściach, jak Zaksiążkowana Tola.

"Zbrodnia na receptę", kontynuacja kryminału retro dla młodszej młodzieży, pojawi się w księgarniach już 10 czerwca!Źródło: Materiały prasowe
d1hwj5k
d1hwj5k

Informacja prasowa Wydawnictwo Dwukropek

Kiedy ukochany dziadek Hazel umiera, Daisy Wells towarzyszy swojej przyjaciółce w podróży do jej rodzinnego domu w pięknym, tętniącym życiem Hongkongu. Po trzydziestu dniach podróży statkiem dziewczęta docierają na miejsce, gdzie Hazel dowiaduje się, że wszystko się zmieniło. Nie ma jej ulubionej pokojówki, za to pojawia się nowy członek rodziny – Hazel dowiaduje się, że ma młodszego brata. Tym razem tragedia uderza najbliżej, Hazel z detektywa zmienia się w podejrzaną…

Zachęcamy do czytania wszystkich części (jest ich już 7!), ale też przypominamy, że każda z nich może stanowić zupełnie osobną powieść detektywistyczną z wciągającą akcją i dreszczykiem emocji.

Robin Stevens urodziła się w Kalifornii, ale dorastała na Uniwersytecie w Oxfordzie. Jej dom stał przy tej samej ulicy, przy której mieszkała Alicja z Krainy Czarów. Robin studiowała kryminał na uniwersytecie i pracowała w wydawnictwie jako asystentka redaktora, zanim została pełnoetatową pisarką.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Informacja prasowa Wydawnictwo Dwukropek

d1hwj5k
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1hwj5k