Trwa ładowanie...
d384azf
15-04-2010 00:00

Zawsze i na zawsze

książka
Oceń jako pierwszy:
d384azf
Zawsze i na zawsze
Tytuł oryginalny

Always and Forever

Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Dobre wróżki mieszkają w Irlandii...
W pięknym miasteczku Carrickwell pod Dublinem mieszkają trzy kobiety, które dokonały już życiowych wyborów i teraz realizują swoje plany. Ambitna Mel, matka dwóch córeczek, odnosi sukcesy, pracując w marketingu. Wrażliwa Daisy marzy o dziecku z mężczyzną, który jest dla niej całym światem. Porywcza Cleo z dyplomem hotelarstwa w kieszeni i głową pełną racjonalizatorskich pomysłów szykuje się do pracy w rodzinnym pensjonacie i szuka miłości swojego życia.

Okazuje się jednak, że ich stabilizacja jest złudzeniem, a los szykuje im przykre niespodzianki. Mel, dręczona ciągłym poczuciem winy, właściwym dla pracujących matek, z coraz większym trudem godzi obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym. Daisy dojrzewa do podjęcia decyzji o macierzyństwie, ale przekonuje się, że aby zrealizować to marzenie, musi stoczyć bój i z narzeczonym, i z naturą. Rodzinny pensjonat Cleo podupada, rodzice i bracia nie chcą go ratować, a wybranek jej serca okazuje się być inny, niż sądziła.

Każda z tych trzech kobiet z dnia na dzień stwierdza, że jej życiu grozi straszliwa rewolucja. Ale Carrickwell to magiczne miejsce. Usadowione w cieniu góry Carraig, czerpie z niej magiczną siłę. Pojawienie się Leah, doświadczonej wielką tragedią, tajemniczej kobiety, która otwiera ośrodek spa w zrujnowanej posiadłości, wpłynie na losy mieszkańców w sposób, którego nikt wcześniej nawet sobie nie wyobrażał. Dzięki niej Mel, Daisy i Cleo odnajdą w sobie odwagę i siłę do walki o to, co w ich życiu jest najważniejsze.

Zawsze i na zawsze
Wymiary

125x195

Oprawa

3

Liczba stron

488

d384azf

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d384azf
d384azf
d384azf