Trwa ładowanie...
d2wcgba
15-04-2010 00:00

Zasady pracy

książka
Oceń jako pierwszy:
d2wcgba
Zasady pracy
Tytuł oryginalny

The Rules of Work

Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Jesteś świetny w tym co robisz. To niezaprzeczalny fakt.

Ale bezbłędne wykonywanie swoich obowiązków to za mało. Jeśli chcesz iść do przodu potrzeba ci czegoś jeszcze. Musisz być postrzegany jako Ten Właściwy. Z lektury Zasad pracy dowiesz się, jak tego dokonać zakładając, że z doskonałym wykonywaniem powierzonych Ci zadań nie masz najmniejszych problemów.

Przeciętny pracownik koncentruje się jedynie na tym, co robi. A idzie o to, aby myśleć kategoriami zarządzającego bez względu na zajmowane stanowisko, aby przyczynić się do sprawnego funkcjonowania firmy. Gdy ludzie przekonają się, że potrafisz rozwiązywać problemy całej organizacji, a nie tylko niewielkiego, przydzielonego Ci wycinka, znajdziesz się na prostej drodze do sukcesu. Ale jak tego dokonać? Oto odpowiedź: przeczytaj tę książkę i postępuj zgodnie z przedstawionymi w niej zasadami.

Zasady pracy to także podręcznik dla samej organizacji: zastój, przesadne skupianie się na wewnętrznych celach firmy, na jej systemach i procedurach, jest dla niej ogromnym zagrożeniem. A dochodzi do tego, gdy każdy ma przed oczyma przede wszystkim własną produktywność, zamiast skuteczności. Czyli wtedy, gdy nie postępuje zgodnie z zasadami.

Inni mogą być nieźli. Ty bądź najlepszy.

Zasady pracy
Numer ISBN

978-83-88607-81-3

Wymiary

135x215

Gatunek

Organizacja i zarządzanie,Poradniki

Oprawa

1

Liczba stron

220

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wcgba
d2wcgba
d2wcgba