Trwa ładowanie...
d44apl1
09-09-2013 00:00

Zaklinacz deszczu

książka
Oceń jako pierwszy:
d44apl1
Zaklinacz deszczu
Tytuł oryginalny

Rainmaker

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Rudy Baylor kończy właśnie studia prawnicze. Marzy o praktyce zawodowej w renomowanej firmie, ale w Memphis – mieście, w którym jest zbyt wielu prawników – nie ma chętnych, by zatrudnić nowicjusza nawet za symboliczne wynagrodzenie. Bez pracy, pieniędzy, konta bankowego, ścigany przez wierzycieli, z grożącą mu eksmisją – ma tylko jedno wyjście: otworzyć własną kancelarię.

Jego pierwszymi klientami są rodzice chorego na białaczkę chłopca, Donny'ego Raya Blacka. Donny umiera, ponieważ firma ubezpieczeniowa Great Benefit, bez podania prawdziwych przyczyn, odmówiła sfinansowania operacji przeszczepu szpiku kostnego, która mogła uratować mu życie. Świeżo upieczony adwokat, który nigdy nie miał klienta i nie uczestniczył w procesie przed ławą przysięgłych, pozywa ubezpieczyciela o dziesięć milionów dolarów.

Pozwanej firmy broni najlepsza kancelaria w Memphis, na czele z legendarnym Leo F. Drummondem, najbardziej aroganckim, najlepiej opłacanym prawnikiem w całym stanie. Baylor kontra Drummond to niczym pojedynek Dawida z Goliatem. Ale cuda zdarzają się nawet na sali sądowej...

Zaklinacz deszczu
Numer ISBN

978-83-7659-716-4

Wymiary

130x200

Gatunek

Thriller,Powieści i opowiadania,Thriller,Powieści i opowiadania

Oprawa

6

Liczba stron

640

d44apl1

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44apl1
d44apl1
d44apl1