Trwa ładowanie...
d29kywu
03-07-2014 00:00

Zaczaruj mnie

książka
Oceń jako pierwszy:
d29kywu
Zaczaruj mnie
Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Świeżo upieczona magister psychologii Zosia ma masę planów na przyszłość, ideałów, zapału i... boleśnie zderza się z rzeczywistością. Zamiast wymarzonej pracy w zawodzie psychoterapeuty ląduje w biurze doradztwa zawodowego wątpliwej renomy, jej finanse to jedna wielka katastrofa, a dodatkowo nie wiedzie się jej w miłości. Aby sprowokować szczęście do małego uśmiechu, postanawia uciec się do starego, sprawdzonego sposobu - wystarczy zapisać swoje marzenie na karteczce i zakopać bez ujawniania treści. Dobrze, że w chociaż tej sprawie może liczyć na pomoc Kaśki i Bartka - swoich przyjaciół ze studiów. Cała trójkę poznajemy w momencie, gdy tłumaczą się policjantom, co robią wieczorem w parku z butelką wina i ...saperką. Wydaje się, że gorzej już być nie może... A tymczasem magiczna sztuczka najwyraźniej zaczyna działać! Zosia po kilku dniach dostaje propozycję pracy. Psycholog-konsultant na planie popularnego serialu, to brzmi świetnie! Ale czy rzeczywiście los w końcu uśmiechnął się do Zosi? A może to
początek kolejnego pasma niepowodzeń? Jedno jest pewne: zawsze i wszędzie przy Zosi będą jej przyjaciele. Nawet wtedy, gdy jej świat dosłownie zacznie się rozpadać na drobne kawałeczki.

Prawdziwe oblicze świata gwiazd, który po liftingu pokazują nam media, szalone zbiegi okoliczności, nieoczekiwana miłość, szczypta optymizmu i dużo humoru - oto, co na pewno znajdziemy w literackim debiucie Karoliny Frankowskiej.

Zaczaruj mnie
Numer ISBN

978-83-08-05374-4

Wymiary

130x205

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

328

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d29kywu
d29kywu
d29kywu