Trwa ładowanie...
d2456ux

Z potrzeby serca

książka
Oceń jako pierwszy:
d2456ux
Z potrzeby serca
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Jakiż straszny smutek ogarnął nas wszystkich na wieść, że Ojciec Święty nie odprawi Mszy św. na Błoniach w swym ukochanym Krakowie. Smutek i trwoga: co będzie dalej... Jeszcze głośniej zaczęliśmy więc wołać: "Zostań z nami!" Okrzyk ten został wysłuchany. Płynął on z potrzeby naszych serc, tak jak On przybył do nas z potrzeby Swego serca.
Ten album przyczynia się do tego, że Ojciec Święty jednak pozostaje z nami na zawsze, uwieczniony na wspaniałych zdjęciach Arturo Mari, Jego osobistego fotografa, który towarzyszy Mu dosłownie wszędzie, dzień i noc od pierwszych chwil Pontyfikatu.
Dzięki tej książce możemy przeżyć tę Wizytę jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze...

Papież jest naprawdę wyjątkowym człowiekiem, człowiekiem zupełnie innego wymiaru. Dlatego nieraz wystarczy jedno Jego słowo, jedno spojrzenie i wszystko nagle się zmienia. Ja to nazywam dotykiem ewangelicznym, dotykiem wiary - wyznaje Arturo Mari. __Ostatnia pielgrzymka Jana Pawła II do Polski była darem Opatrzności Bożej, czymś wielkim i niepowtarzalnym. Zrozumiałem to także, nie znając języka polskiego" - powiedział włoski fotografik.

Z potrzeby serca
Numer ISBN

83-907760-9-X

Gatunek

Albumy,Fotografia,Religia i religioznawstwo

Oprawa

7

Liczba stron

192

d2456ux

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2456ux
d2456ux
d2456ux
d2456ux