Trwa ładowanie...
d1onotl

Wyrwa (edycja limitowana)

książka
d1onotl
Oceń jako pierwszy:
Wyrwa (edycja limitowana)
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Wyrwa (edycja limitowana)
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Nowy thriller psychologiczny Wojciecha Chmielarza, autora znakomicie przyjętej Rany i zekranizowanego przez Canal+ Żmijowiska.

Kiedy Maciej Tomski dowiaduje się, że jego żona Janina zginęła w wypadku samochodowym, myśli, że właśnie wali mu się cały świat. Jak powiedzieć dwóm córeczkom, że właśnie straciły matkę? Co powiedzieć teściom?

Nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała mu, że jedzie na delegację pod Kraków... A gdy na jej pogrzebie pojawia się tajemniczy mężczyzna, Maciej zaczyna rozumieć, że Janina miała wiele sekretów. Znacznie więcej, niż można się spodziewać po kimś tak zagonionym i zapracowanym.

Pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia w skomplikowaną zagadkę. Maciej jedzie na Mazury i wkrótce przekonuje się, że być może tak naprawdę nie znał kobiety, z którą spędził ostatnich dwanaście lat życia.

Wyrwa to opowieść o poczuciu straty i rozpaczy zmieniającej się w gniew, który szuka ujścia. To także historia splątanych uczuć, trudnej przyjaźni i konsekwencji życiowych błędów.

Wydanie specjalne wzbogaca Historia Ułana – opowieść o rodzinnej tajemnicy skrywanej przez wiele lat, śmierci w niewyjaśnionych okolicznościach oraz skutków kłamstw z przeszłości.

d1onotl
Wyrwa (edycja limitowana)
Numer ISBN

978-83-66671-29-4

Wymiary

135x210

Oprawa

miękka ze skrzydełkami

Liczba stron

440

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d1onotl
d1onotl
d1onotl
d1onotl
d1onotl