Trwa ładowanie...
d2wb13t

Wydawnictwo Wektory

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Oficyna Wektory specjalizuje się w wydawaniu książek o tematyce historycznej, politycznej, ekonomicznej i religijnej. Wśród przeróżnych propozycji książkowych, w Wektorach jest mnóstwo wybitnych dzieł autorów zagranicznych oraz rodzimych.W ofercie wydawnictwa znajdziemy również książki dla dzieci, które uczą tożsamości narodowej oraz opowiadają o historii Polski. Redaktorem naczelnym oraz właścicielem przedsiębiorstwa jest Józef Białek, a pod egidą Wektorów wychodzi kwartalnik Opcja na prawo.

Wektory – charakterystyka wydawnictwa

Wektory to wydawnictwo z misją uświadamiania ludzi i głoszenia prawdy, dlatego oficyna posiada bardzo szeroką ofertę książek na temat współczesnego świata polityki, a także ekonomii i bankowości. Podwrocławskie wydawnictwo wprowadza czytelnika za kulisy skomplikowanej rzeczywistości. Przeciętny człowiek może dowiedzieć się z wydawanych pozycji, w jaki sposób, na niemalże każdym kroku, jest manipulowany i oszukiwany oraz jakimi regułami rządzi się współczesny świat.

Oficyna Wektory stara się, aby w swojej ofercie znalazły się książki jak najbardziej na czasie, traktujące o aktualnych palących problemach w polityce i gospodarce, czy mówiące o kluczowych sporach ideowych. W ofercie Wektorów znajdziemy również książki dotyczące historii chrześcijaństwa, tajemnic i piękna zakonów, czy sekretów masonerii.

Wektory – wydawnictwo na czasie

Oficyna Wektory obrała sobie za punkt honoru symbiozę nowoczesności z tradycją i stara się pokazać swoją wizję otaczającego świat jako spójnego, chociaż różnorodnego. Wydawnictwo więc ukazuje czytelnikowi nowe wyzwania świata współczesnego oraz przestrzega przed tak zwanym, fałszywie pojętym, „postępem”.

Tak więc głównymi tematami książek od wydawnictwa Wektory będą: spekulacje rynkowe i rewolucje, działalność tak zwanych banksterów i wielkich korporacji, wojna na Bliskim Wschodzie i polityka imperialna, kryzys demograficzny w Europie i jej islamizacja, czy chwiejące się fundamenty cywilizacji zachodniej. Tematy te, tak bardzo współczesne, przedstawione są bardzo ciekawie oraz rzetelnie.

Wektory – Opcja na prawo

Uzupełnieniem oferty wydawniczej Wektorów, jest kwartalnik Opcja na prawo, wydawany przez podwrocławską oficynę i komentujący najświeższe wydarzenia i trendy na świecie, umiejscawiając polską racje stanu w centrum.

Redaktorem naczelnym Opcji na prawo jest Wojciech Trojanowski, a w stałej redakcji znajdują się Roman Konik, Damian Leszczyński, Józef Białek i Michał Krupa.

Do osób stale współpracujących z czasopismem Opcja na prawo, między innymi, należą: Stanisław Michalkiewicz, Wojciech Grzelak, Stanisław Bieleń, Adam Maksymowicz, Leszek Muszczyński, Zbigniew Nowicki, Dorota Niedźwiecka, Tomasz Rowiński, Grażyna Ślęzak, Krzysztof Komenda, Tomasz Serwatka.

d2wb13t
Wydawnictwo Wektory
Adres

ul. Atramentowa 11, Bielany Wrocławskie

Kod i miasto

55-040 Kobierzyce

Numer telefonu

693 977 999

Adres WWW strony internetowej

www.wydawnictwowektory.pl

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wb13t
d2wb13t
d2wb13t