Trwa ładowanie...
d2hzxac

Wydawnictwo Napoleon V

facebook.com
Źródło: facebook.com

Wydawnictwo Napoleon V to oficyna znana i poważana przez każdego zainteresowanego historią. Wydawnictwo publikuje książki historyczne, dotyczące niemalże każdej epoki historycznej. Jednak największą sławę* oficynie Napoleon V* przyniosły publikacje dotyczące epoki napoleońskiej oraz książki o historii wojskowości i tematyce militarnej (wielkie bitwy, sławni wodzowie, rynsztunek bojowy).

Napoleon V – informacje o wydawnictwie

Napoleon V jest wydawnictwem tworzonym przez pasjonatów historii, wkładający w swoją pracę umiejętności, wiedzę oraz serce. W ofercie Napoleona V znajdziemy książki w twardej i miękkiej oprawie, a każda publikacja wydrukowana jest na papierze wysokiej jakości i urozmaicone kolorowymi ilustracjami oraz estetycznymi mapkami (niektóre w kolorze). Książki poruszają tematy historyczne i są porządnie wykonane, tak aby książka przez długie lata mogła służyć swoją wiedzą. Dużym plusem Napoleona V jest regularność, z jaką oficyna wydaje nowe pozycje.

Napoleon V – z pasją do historii

Wydawnictwo Napoleon V specjalizuje się w wydawaniu książek historycznych, wojennych, przedstawiających bitwy i wojsko na przestrzeni tysiącleci, a także literaturę faktu. Co więcej, oświęcimska oficyna zdominowało praktycznie cały rynek publikacji na tematy militarne.

Wydawnictwo coraz dynamiczniej rozwija się, a pozycje przez nią wydawane są wartościowe i często poszukiwane przez miłośników historii oraz pasjonatów wojskowości i militarii. Jednym z takich biały kruków jest publikacja o armii rosyjskiej w okresie wojen napoleońskich. Książka ta okazuje się bardzo atrakcyjna dla pasjonatów epoki napoleońskiej (nie tyko w Polsce, ale i za granicą), ponieważ bardzo ciężko znaleźć wartościową książkę na temat armii i uzbrojenia jednej ze stron konfliktów, wyłączając szeroko opisaną armię francuską z polskimi oddziałami (Wydawnictwo Napoleon V przetłumaczyło tężę książką na język polski i dzięki tym staraniom, możemy zapoznać się z zawartą wiedzą w języku rodzimym).

Ponadto, wydawnictwo Napoleon V jest wysoko cenione za książki historyczne, omawiające także inne epok z dziejów ludzkości (oferta naprawdę jest bogata, znajdziemy w niej publikacje m.in. o: bitwach, wojnach, zamkach średniowiecznych, zakonach rycerskich, piratach, nazistach, pogańskich Litwinach, historii starożytnej, średniowiecznej, nowożytnej, napoleońskiej, pierwszej wojnie światowej, drugiej wojnie światowej, okrętach bojowych, pojazdach wojskowych, mundurach, broni, wyposażeniu).

Napoleon V wydaje najwięcej książek historycznych na polskim rynku, a po jego publikacje chętnie sięgają pasjonaci.

d2hzxac
Wydawnictwo Napoleon V
Rok powstania

2010

Adres

Ul. Obozowa 9B

Kod i miasto

32-600 Oświęcim

Numer telefonu

602 511 192

Adres WWW strony internetowej

http://napoleonv.pl/

Podziel się opinią

Share
d2hzxac
d2hzxac
d2hzxac
d2hzxac