Trwa ładowanie...
d44o2xr

Wydawnictwo Miejskie Posnania

wmsklep.home.pl
Źródło: wmsklep.home.pl

Wydawnictwo Miejskie Posnania regularnie wydaje literaturę z zakresu historii Poznania. Na stronie internetowej w sklepie Wydawnictwa Miejskiego Posnania nabędziemy przewodniki, albumy, biografie osób związanych z miastem.

Wydawnictwo Miejskie Posnania – historia i misja

Wydawnictwo Miejskie Posnania działa przy Urzędzie Miasta w Poznaniu. Sklep Wydawnictwa Miejskiego Posnania to miejsce, gdzie można zamówić książki, ubrania, a także pamiątkowe elementy kolekcjonerskie powiązane z tym wielobarwnym i pięknym miastem. Pracują tam ludzie z pasją, którzy fascynują się na co dzień historią, architekturą, kulturą, społecznością Poznania, co widać po publikacjach Wydawnictwa Miejskiego Posnania.

Przy Wydawnictwie Miejskim Posnania działa rada wydawnicza w 8-osobowym składzie powołana Zarządzeniem Prezydenta z 2016 roku. Dyrektorem Wydawnictwa Miejskiego Posnania jest Katarzyna Kamińska.

Wydawnictwo Miejskie Posnania – praktyki i staże

W siedzibie firmy w edycjach corocznych organizowane są staże oraz praktyki studenckie, adresowane przede wszystkim do słuchaczy kierunków humanistycznych. Wykłady i zajęcia praktyczne trwają dwa (praktyki wydawnicze) lub trzy tygodnie (praktyki z zakresu przygotowywania graficznego publikacji) w cyklach uruchamianych w różnych miesiącach.

d44o2xr
Wydawnictwo Miejskie Posnania
Adres

ul. F. Ratajczaka 44

Kod i miasto

61-728 Poznań

Numer telefonu

61 854 07 56, 61 851 86 01

Adres WWW strony internetowej

http://www.poznan.pl/mim/wm/

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d44o2xr
d44o2xr
d44o2xr