Trwa ładowanie...
d30bz99
d30bz99

Wydawnictwo Arche s.c.

Logo

W swej działalności wydawnictwo koncentruje się na propagowaniu myśli naukowej, dlatego publikacje mają głównie charakter popularnonaukowy. Sięga jednak po książki wykraczające poza współczesną naukę, prezentujące wiedzę naukową znaną również w starożytności i zachowaną do dziś głównie w pismach staroindyjskich (wedyjskich), choć nie tylko.

Zakres tematyczny wydawanych książek obejmuje problematykę z zakresu takich dziedzin, jak archeologia, historia, astronomia, fizyka, kulturoznawstwo czy też religioznawstwo. W ofercie prezentowane też są książki, które wiążą się z profilaktyką zdrowotną. kroku, Biblia , publikacje Wydawnictwa O'Reilly jak i oryginalne opracowania, nigdzie dotychczas nie publikowane, napisane przez polskich autorów (seria Z kluczem ). Zaangażowanie i rzewdTelna praca zespołu sprawiły, że jesteśmy liderem na rynku książki informatycznej. Do sukcesów zaliczyć również należy wylansowanie nowych serii: ...dla Zabieganych , Programowanie, ...to proste , Prosto do celu , Informatyka w szkole , Vademecum praktyka .

W ofercie wydawnictwa są także tytuły spoza tematyki komputerowej, m.in. poświęcone problemom biznesu i oraz szeroko pojętego hobby. v české jazykové verzi, pozdějim. Jana Strzeleckiego, przyznawaną przez Polski PEN Club, prof. Jan Karski za twórczość publicystyczną ze specjalnym uwzględnieniem bestselleru Tajne państwo. Tegoroczną nominacją do nagrody NIKE poszczycić się może Autor OksanyWłodzimierz Odojewski

Wydawnictwo Arche s.c.
Adres

ul. Podwale 36a pok. 5

Kod i miasto

Wrocław

Numer telefonu

(0-71) 344-28-24

Numer faksu

(0-71) 344-28-24

Adres WWW strony internetowej

http://www.arche.com.pl/indexx.html

Podziel się opinią

Share
d30bz99
d30bz99
d30bz99
d30bz99