Trwa ładowanie...
d25m7ng
d25m7ng

Wszystkie kochanki naszego taty

książka
d25m7ng
Oceń jako pierwszy:
Wszystkie kochanki naszego taty
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Wszystkie kochanki naszego taty
Materiały prasowe

Zwariowana opowieść o dwóch siostrach wychowywanych tylko przez ojca. Ciepła i krzepiąca - dowodzi, że nawet najtrudniejszy problem można rozwiązać, korzystając z inteligencji i poczucia humoru. Dowcipne dialogi, niesamowite przygody i kolejne barwne damy serca ojca wprowadzające się do domu w podwarszawskiej miejscowości.

Karolina ma piętnaście lat, Paulina sześć. Kiedy pewnego dnia mama oznajmiła im, że znika, do opieki nad dziewczynkami zmusza ich ojca, a swojego byłego męża, muzyka rockowego - Eryka. Ten, nie mając pojęcia o wychowywaniu dzieci, korzysta z pomocy niezrównanej babci Fredzi i gosposi Honoraty, a sam generuje kolejne problemy.

Ta nietypowa rodzina jest mądra, szalona, złośliwa i serdeczna.
Jak ta książka.

Powieść jest wznowieniem książki, która wcześniej ukazała się pod tytułem "Tata, one i ja".

Manula Kalicka - pisarka i dziennikarka. Opublikowała 10 powieści i liczne opowiadania. Ukończyła studia polonistyczne i dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Jako dziennikarka zadebiutowała na łamach tygodnika "Polityka". Pracowała jako bibliotekarka, producentka konfekcji damskiej, prowadziła księgarnię, obecnie prowadzi agencję literacką.

d25m7ng
Wszystkie kochanki naszego taty
Numer ISBN

978-83-8123-295-1

Wymiary

125x195

Oprawa

miękka

Liczba stron

240

Język

polski

Podziel się opinią

Share
d25m7ng
d25m7ng
d25m7ng
d25m7ng
d25m7ng