Trwa ładowanie...
dm39hu6
03-04-2015 00:00

Wskrzeszenie. Gdy śmierć zderza się z cudem

książka
Oceń jako pierwszy:
dm39hu6
Wskrzeszenie. Gdy śmierć zderza się z cudem
Tytuł oryginalny

The Rising

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Jeśli Bóg jest wszechmocny i może przywracać ludziom życie, dlaczego tego nie doświadczamy, choć strata najbliższych tak bardzo boli, rodzi niezrozumienie, a nawet bunt. Jak wyglądałoby życie, gdyby Bóg wysłuchiwał wszystkich naszych próśb?

Kiedy dziewięcioletni C.J. Walker podczas nabożeństwa żałobnego dotyka ręki zmarłej przyjaciółki swojej matki i szepcze życzenie, by o­na żyła, próbuje tylko zrobić coś dobrego. Ale kiedy okazuje się, że kobieta wraca do życia, nie można już powstrzymać burzy.

Dowód, że C.J. Walker naprawdę potrafi wskrzeszać zmarłych, zostaje sfilmowany, a potem wyemitowany. Podczas jednego zaledwie poranka dom chłopca staje się fortecą, a o­n sam celem.

Zrozpaczeni ludzie pragnący przywrócić do życia swoich bliskich; przedstawiciele mediów, a także medycznych i naukowych organizacji; wpływowi duchowni i potężne agencje rządowe − wszyscy wkraczają do akcji, żeby uzyskać jak największy wpływ na najpotężniejszą władzę na ziemi.

Czy wierzysz, że Łazarz został przywrócony do życia ze śmierci przez wypowiedziane słowo, czy też nie? A jeśli został, to dlaczego nie miałbyś uwierzyć, że mogło się to stać także dzisiaj?

Wskrzeszenie. Gdy śmierć zderza się z cudem
Numer ISBN

978-83-7557-147-9

Wymiary

150x210

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

7

Liczba stron

472

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm39hu6
dm39hu6
dm39hu6