Trwa ładowanie...
dvzaitu
31-01-2020 04:53

Włochy Przewodnik NG III wyd.

książka
Oceń jako pierwszy:
dvzaitu
Włochy Przewodnik NG III wyd.
Tytuł oryginalny

NG Traveler Guide Italy

Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wycieczki poza utarte szlaki

Rady bywalców

Najważniejsze atrakcje

Nowe wydanie

Nikt nie zna świata lepiej niż my

Spędź urlop we Włoszech! Poznaj podziwiane na całym świecie dzieła sztuki, literatury i architektury. Spędź niezapomniane chwile spacerując średniowiecznymi uliczkami Rzymu lub między ruinami antycznych budowli. Zwiedź malownicze średniowieczne i renesansowe miasteczka na wzgórzach Toskanii czy Umbrii. Odwiedź największe domy mody w Mediolanie i skosztuj potraw kuchni włoskiej uznanej za jedną z najlepszych na świecie.

MARSZRUTY – pomogą zaplanować pobyt we Włoszech adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.

NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA – od niezapomnianej podróży pociągiem Bernina Express przez Alpy, przez zbiór trufli w Umbrii i zwiedzanie gajów oliwnych na Sycylii.

RADY BYWALCÓW – od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic, po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.

TRASY 3 WYCIECZEK PIESZYCH i 6 SAMOCHODOWYCH – opatrzone mapami i planami, m.in. po średniowiecznym Rzymie i słynnej Florencji, malowniczych wzgórzach Chianti i szczycącej się romańskimi kościołami Apulii.

PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK – w tym wokół Lago d’Iseo, średniowiecznych miasteczkach na wzgórzach Umbrii, adriatyckim wybrzeżu półwyspu Gargano czy sielskiej Sardynii.

LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO - w każdym regionie omówionym w przewodniku, a także na trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.

WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY – ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Włochy Przewodnik NG III wyd.
Numer ISBN

978-83-8053-360-8

Wymiary

133x214

Oprawa

miękka

Liczba stron

272

Język

polski

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvzaitu
dvzaitu
dvzaitu
dvzaitu