ycipk-jc6d90
ycipk-jc6d90

Warszawa - zwiedzanie i zabawa - książka

978-83-213-4628-1_102956_F.jpg Inne
Podziel się

Przewodnik dla dzieci po Warszawie, przy którym trudno się nudzić. Pomysłowy, twórczy, pełen zagadek i innych niespodzianek, sprawi że poznawanie stolicy zmieni się w pełną przygód wyprawę.

ycipk-jc6d90

"Ta urocza i bardzo zajmująca książeczka stanowi znakomity przewodnik po Warszawie dla dzieci z młodszych klas szkół podstawowych. Zawiera tak wiele informacji i ciekawostek, że będzie wspaniałą lekturą także dla niejednego rodzica i dziadka.

Znajdujemy tu legendę o Warsie i Sawie, główne zabytki – Starówkę, Pałac na Wodzie, Belweder, Wilanów, ważne pomniki – Kolumnę Zygmunta, Grób Nieznanego Żołnierza, Małego Powstańca, Fryderyka Chopina, ciekawe miejsca i budowle – starą Pragę, Plac Trzech Krzyży, Pałac Kultury i Nauki, Centrum Sztuki Współczesnej, Zachętę. Na szczególną uwagę zasługują informacje o instytucjach oferujących specjalne programy i imprezy dla dzieci, takich jak Filharmonia Narodowa, teatry dla najmłodszych, muzea: Narodowe, Kolejnictwa, Techniki, a nawet ZOO i Ogród Botaniczny w Powsinie…

Dla każdego nauczyciela i opiekuna, który będzie chciał w nietuzinkowy sposób pokazać stolicę swoim dzieciom, przewodnik ten będzie nieocenioną pomocą.

Książka powstała we współpracy z Urzędem Miasta Stołecznego Warszawy"

ycipk-jc6d90
Warszawa - zwiedzanie i zabawa - Szczegóły książki
Numer ISBN

978-83-213-4628-1

Wymiary

200x175

Gatunek

Bajki, baśnie, legendy

Oprawa

1

Liczba stron

56

Autorzy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
ycipk-jc6d90
ycipk-jc6d90