19-02-2013 (14:15)

W wieku 57 lat zmarła pisarka Debbie Ford

W wieku 57 lat, po długiej walce z rakiem, zmarła Debbie Ford, autorka bestsellerowej książki “The Dark Side of Light Chasers". Przyjaciel z rodziny potwierdził, że Ford zmarła w swoim domu w San Diego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
W wieku 57 lat zmarła pisarka Debbie Ford
("__wlasne)
WP

W wieku 57 lat, po długiej walce z rakiem, zmarła Debbie Ford , autorka bestsellerowej książki “The Dark Side of Light Chasers". Przyjaciel z rodziny potwierdził, że Ford zmarła w swoim domu w San Diego.


Wydany w 1998 roku poradnik “The Dark Side of Light Chasers" otworzył Ford drzwi do sukcesu. Autorka przedstawiła w nim porady, których celem była pomoc czytelnikom w przezwyciężeniu ich osobistych problemów i trudności.

WP

Ford napisała jeszcze 8 innych książek w podobnej tematyce, prowadziła warsztaty i miała własne programy w radiu i telewizji. Często dzieliła się własnymi trudnymi doświadczeniami związanymi z rozwodem i z uzależnieniem od narkotyków.

Jej siostra napisała w oświadczeniu:

WP

„Już jako mała dziewczynka, Debbie była jedną z tych, którzy zawsze stawiają na swoim, robiła rzeczy po swojemu i tak żyła. I zawsze była taka zabawna! Do samego końca się śmiała. Zostawiła nas z imponującymi owocami własnej pracy. Wiemy, że jej idea będzie żyła w umysłach milionów ludzi, których poruszyła swoimi książkami i naukami, i w tysiącach tych, którzy posługiwali się metodami, które stworzyła.”

Pozostawiła swoją matkę, syn i brata.

Polub WP Książki
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP