Trwa ładowanie...
dytyh0s
05-12-2013 00:00

W pogoni za Harrym Winstonem

książka
Oceń jako pierwszy:
dytyh0s
W pogoni za Harrym Winstonem
Tytuł oryginalny

Chasing Harry Winston

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Związana od pięciu lat z jednym facetem i marząca o małżeństwie i dziecku Emmy właśnie zakończyła związek – nie z własnego wyboru. Duncan porzuca ją dla dwudziestotrzyletniej dziewczyny. Choć dotąd była zdeklarowaną monogamistką, teraz zrozumiała, że bardziej odpowiadają jej przelotne romanse, którym sprzyjają częste podróże służbowe.

Leigh pozornie ma wszystko – i idealną pracę w wydawnictwie, i wymarzone mieszkanie, i świetnego mężczyznę, zakochanego w niej do szaleństwa, ale nie jest przekonana, że spotkała Tego Jedynego, z którym chciałaby spędzić resztę życia. Czy jej stan ma coś wspólnego z słynnym pisarzem Jessem Chapmanem, którego nową powieść ma właśnie zacząć redagować?

Porażająco urodziwa Adriana może mieć każdego faceta. Stabilizacja ją nudzi. Bez skrupułów używa swoich kobiecych wdzięków, zmienia mężczyzn jak rękawiczki. Gdy kolejna fascynacja przeradza się w coś poważniejszego, szykuje się do ucieczki... Trzy bliskie przyjaciółki. To, co najlepsze w życiu, dopiero się dla nich zacznie...

W pogoni za Harrym Winstonem
Numer ISBN

978-83-7359-768-6

Wymiary

140x200

Gatunek

Powieści i opowiadania,Powieści i opowiadania,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

432

Inne wydania

Warszawa - 2010-10-05, Warszawa - 2013-12-01

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dytyh0s
dytyh0s
dytyh0s