Trwa ładowanie...
d3jt3y0
14-04-2020 14:00

W lesie (karty obrazkowe + poradnik)

książka
Oceń jako pierwszy:
d3jt3y0
W lesie (karty obrazkowe + poradnik)
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Kategoria
Wydawnictwo
Seria
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Zestaw W lesie (książeczka + karty obrazkowe) został stworzony z myślą o dzieciach powyżej 1. roku życia. Zabawy rozwijają wiedzę na temat flory i fauny lasu, a także rozbudzają naturalną ciekawość świata u dzieci i zachęcają do poznania przyrody.

Kolorowe karty obrazkowe z podpisami przedstawionych na nich zwierząt, roślin i drzew wspierają rozwój mowy oraz poszerzają zasób słownictwa. Idealnie sprawdzą się również na wczesnym etapie nauki czytania globalnego.

Rozwój mowy i wyobraźni przyrodniczej

W książeczce znajdują się pomysły na zabawy rozwijające umiejętność czytania globalnego, dostrzegania podobieństw i różnic oraz zachęcające do obserwacji otaczającego świata. W drugiej części poradnika umieszczono proste zadania i łamigłówki z kolorowymi ilustracjami – idealne dla maluchów. Dzięki nim dziecko utrwali wiedzę na temat okazów przyrody przedstawionych na kartach, np. sosny, lisa czy motyla.

17 trwałych kart obrazkowych można wykorzystać na wiele sposobów. Kolorowe ilustracje zachęcają do przyrodniczych obserwacji oraz ułatwiają zapamiętywanie nazw roślin, drzew i zwierząt spotykanych w lesie, a dzięki podpisowi pod każdym rysunkiem (awers) oraz powiększonemu napisowi na odwrocie (rewers) karty można wykorzystać do wczesnej nauki czytania globalnego inspirowanej metodą Glenna Domana.

Rozwój:

mowy, poznawania świata, nauki czytania, koordynacji oko–ręka

Ilustratorka:

Gabriela Bieniek-Zaremba – zajmuje się grafiką i ilustracją dla dzieci. Kiedy nie ogląda filmów animowanych i nie obserwuje ptaków, z pasją kreuje świat bajek, śmiesznych zwierzaków i kolorowych stworów.

W serii również:

· W morzu (karty obrazkowe + poradnik)

· Pierwsze słowa (karty obrazkowe + poradnik)

· Emocje (karty obrazkowe + poradnik)

· Angielski Kolory (karty obrazkowe + poradnik)

· Angielski Owoce i warzywa (karty obrazkowe + poradnik)

W lesie (karty obrazkowe + poradnik)
Numer ISBN

978-83-66404-05-2

Wymiary

110x110

Oprawa

twarda

Liczba stron

16

Język

polski

d3jt3y0

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jt3y0
d3jt3y0
d3jt3y0
d3jt3y0