Trwa ładowanie...
dhiu23k
28-09-2020 14:00

W Królestwie Bazgraju.

książka
Oceń jako pierwszy:
dhiu23k
W Królestwie Bazgraju.
Forma wydania

Książka

Rok wydania
Autorzy
Kategoria
Wydawnictwo
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Królewna Emilia zaprasza trzylatki do zabawy! Zeszyt edukacyjny z naklejkami i mnóstwem twórczych zadań plastycznych dla najmłodszych.

Dawno temu, za siedmioma murami i za trzema kolorowymi drzewami, byli sobie piegowata królewna, która miała zdecydowanie za dużo ubrań, oraz królewicz, który wybrał się do niej w odwiedziny.

Wymyśl, jak ozdobić królewskie korony, narysuj smocze zęby, zbuduj most i wejdź na wieżę, a przy okazji rysuj linie i proste kształty, maluj, koloruj, bazgraj, wydzieraj, wyklejaj i twórz!

Dzięki różnorodności technik plastycznych te zabawne i urozmaicone ćwiczenia pomogą każdemu trzylatkowi rozwijać ważne umiejętności grafomotoryczne, wrażliwość estetyczną i wyobraźnię, zachęcając jednocześnie do samodzielnego myślenia i twórczej odwagi.

Nowa seria Mądrale to pomysłowe zeszyty edukacyjne dla przedszkolaków – mnóstwo urozmaiconych zadań, zestaw naklejek i zaproszenie do świetnej zabawy. Trzylatkom polecamy także ćwiczenia matematyczne Biedronka Pi oraz ćwiczenia przyrodnicze Spacer. W przygotowaniu zeszyty dla cztero- i pięciolatków.

W Królestwie Bazgraju.
Numer ISBN

978-83-8150-067-8

Wymiary

205x288

Liczba stron

48

Język

polski

dhiu23k

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhiu23k
dhiu23k
dhiu23k
dhiu23k