Trwa ładowanie...
dk3gx4p
dk3gx4p

W co wierzę?

książka
Oceń jako pierwszy:
W co wierzę?
Autorzy
978-83-89598-62-2_93192_F.jpg
Inne

W dzisiejszym świecie, który od swoich sław oczekuje głównie pikantnych szczegółów z życia już-dawno-nie-prywatnego, pytanie „w co wierzysz?” brzmi zaskakująco intymnie, kategorycznie, wręcz zuchwale – i przynosi zaskakujące odpowiedzi.

Swoimi poglądami na temat tego, co w życiu najważniejsze, zdecydowali się podzielić z czytelnikami znani ludzie kultury i sztuki: Piotr Adamczyk, Małgorzata Braunek, Manuela Gretkowska, Wojciech Jagielski, Krystyna Janda, Edyta Jungowska, Piotr Ibrahim Kalwas, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Wojciech Kuczok, Paweł Kukiz, Krzysztof Majchrzak, Grzegorz Markowski, Daniel Olbrychski, Marek Raczkowski, Tomek Sikora, Andrzej Stasiuk, Kazik Staszewski, Wojciech Tochman, Piotr Trzaskalski i Michał Żebrowski.

Nie znajdziemy tu programowych deklaracji ani patetycznych wyznań. O tym, w co się wierzy, można wszak mówić a rebours. Słowami Norwida i Gombrowicza. Pragmatycznie, a nawet przyziemnie. Szorstko, a nawet niegrzecznie. Przez pryzmat sztuki i polityki. W kontekście życia rodzinnego i stosunków damsko-męskich. Z zaangażowaniem i z rezerwą. Z kobiecą delikatnością i hardcore’owo.

Nie jest to książka o religii. To książka o – spychanych na bok czołgiem kultury masowej – ludzkich wartościach.

W co wierzę?
Numer ISBN

978-83-89598-62-2

Wymiary

140x200

Gatunek

Publicystyka i felietony

Oprawa

6

Liczba stron

160

Podziel się opinią

Share
dk3gx4p
dk3gx4p
dk3gx4p
dk3gx4p