Trwa ładowanie...
d2z2j52
15 kwietnia 2010, 00:00

Vademecum dobrej spowiedzi

książka
Oceń jako pierwszy:
d2z2j52
Vademecum dobrej spowiedzi
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Czy istnieje kryzys sakramentu pokuty? Czy jest sens spowiadać się, skoro to nic mi nie daje? Co to właściwie jest grzech? Dlaczego trzeba spowiadać się wobec księdza? Kto wymyślił spowiedź i po co? Co to są grzechy przeciwko Duchowi Świętemu? Jak robić rachunek sumienia? Czy można spowiadać się bez postanowienia poprawy?

To tylko niektóre z wielu pytań, na które pragnie odpowiedzieć autor tego vademecum. W słowach prostych i szczerych dzieli się on swoimi przemyśleniami na temat sakramentu pokuty i podpowiada, w jaki sposób go przeżywać, aby zaowocował w naszym życiu duchowym.

Książka ta jest praktycznym poradnikiem - przyjacielską rozmową - poszukiwaniem racji, dla których Chrystus ustanowił sakrament pokuty i pojednania. Przede wszystkim jednak jest gorącą zachętą do odkrycia go jako najwspanialszego daru Zmartwychwstania.

Vademecum dobrej spowiedzi
Numer ISBN

978-83-7232-741-3

Wymiary

145x205

Gatunek

Religia i religioznawstwo

Oprawa

1

Liczba stron

180

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2z2j52
d2z2j52
d2z2j52
d2z2j52

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj