Trwa ładowanie...
d2qt3zg

Urszula Chincz

Ula Chincz jest córką dziennikarza Andrzeja Turskiego. Porzuciła marketing dla dziennikarstwa. Kobieta ciekawa świata, odważna, przeprowadziła wywiad m.in. z Carlą Bruni oraz Marcinem Gortatem.

Ula Chincz – kariera

Ula Chincz studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Początkowo pracowała jako marketingowiec i PR-owiec. Obecnie jest związana z telewizją.

Ula Chincz z Tomaszem Kammelem prowadziła Pytanie na śniadanie w TVP2. Od 2014 roku współpracuje z telewizją TVN. Ulę Chincz można zobaczyć w TVN Style. Czasem występuje jako współprowadząca program poranny Dzień dobry TVN obok Marcina Prokopa, Doroty Wellman i Bartosza Węglarczyka.

Ula Chincz prowadzi videobloga "Ula Pendatula", na którym pojawiają się porady związane z prowadzeniem domu. Blog Uli Chincz cieszy się dużym zainteresowaniem wśród czytelników.

Ula Chincz – książka

Ula Chincz razem z dziennikarką Panoramy, Anną Morawską, napisały książkę o ojcu Uli "7 dni. Świat Andrzeja Turskiego". Poza obszernym opisem życia znanego z programu "7 dni – świat" dziennikarza, znajdą się przytoczone wypowiedzi jego znajomych. W biograficznej książce każdy czytelnik znajdzie coś dla siebie – tło historycznego przełomu czy opis rzetelnego dziennikarza.

Urszula Chincz
Bibliografia
d2qt3zg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qt3zg
d2qt3zg
d2qt3zg