Trwa ładowanie...
d8kw9kk
d8kw9kk

Upadek smoka

książka
Oceń jako pierwszy:
Upadek smoka
Tytuł oryginalny

Fallen Dragon

Rok wydania
Autorzy
978-83-7506-719-4.jpg
"__wlasne

Lawrence Newton, który urodził się w ziemskiej kolonii na planecie Amethi, od dziecka marzył o tym, by wstąpić do Akademii Kosmicznej, latać na statkach badawczych i odkrywać nieznane rejony galaktyki. Niestety, kiedy dorasta, szybko przekonuje się, że czas bezinteresownych odkrywców bezpowrotnie przeminął i jako dowódca plutonu bierze udział w zbrojnej inwazji jednej z wielkich korporacji na kolejny obcy świat.

Podczas walki z niepokojąco sprawną podziemną organizacją oporu na planecie Thallspring do uszu Lawrence’a zaczynają docierać dziwne pogłoski mówiące o Świątyni Upadłego Smoka. Podobno stanowi ona sanktuarium pewnej sekty czczącej tajemnicze mityczne stworzenie, które spadło z nieba na powierzchnię planety tysiące lat wcześniej zanim zjawili się tam pierwsi kolonizatorzy. Zaintrygowany tymi pogłoskami, Lawrence zaczyna organizować własną, prywatną ekspedycję naukową…

W powieści Upadek smoka Peter F. Hamilton po raz kolejny ukazuje drobiazgowo opisane obce światy, oszałamiające wynalazki techniczne i pasjonujące losy bohaterów, dzięki którym jego poprzednie książki osiągnęły status światowych bestsellerów.

Upadek smoka
Numer ISBN

978-83-7506-719-4

Wymiary

140x205

Gatunek

Fantasy & SF,Powieści i opowiadania

Oprawa

1

Liczba stron

844

Podziel się opinią

Share
d8kw9kk
d8kw9kk
d8kw9kk
d8kw9kk