Trwa ładowanie...
d15s4oh
17 czerwca 2014, 00:00

Uniwersytet Dziecięcy. Semestr drugi

książka
Oceń jako pierwszy:
d15s4oh
Uniwersytet Dziecięcy. Semestr drugi
Tytuł oryginalny

Die Kinder-Uni 2: Forscher erklären die Rätsel der Welt

Rok wydania
Autorzy
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

Dlaczego dorosłym wolno więcej niż dzieciom? Dlaczego śnimy? Dlaczego greckie rzeźby są nagie? Dlaczego ja to „ja”? Dlaczego gwiazdy nie spadają z nieba? „Uniwersytet Dziecięcy” powraca!

W drugim semestrze dzieci znów zasypały profesorów trudnymi pytaniami. Ale profesorowie nie dali się zagiąć. Ich mądre odpowiedzi znajdziecie w tej książce. Uniwersytety dziecięce to cykle wykładów dla dzieci prowadzone przez prawdziwych uniwersyteckich profesorów. Pierwszy z nich zorganizowano w Tybindze w Niemczech. Dziś są one popularne na całym świecie – także w Polsce. Właśnie w Tybindze, w najstarszym uniwersytecie dziecięcym, dwoje dziennikarzy przez lata zbierało pytania dzieci i odpowiedzi naukowców. Tak powstały książki z serii „Uniwersytet Dziecięcy”.

Uniwersytet Dziecięcy. Semestr drugi
Numer ISBN

978-83-63696-09-2

Wymiary

170x240

Gatunek

Dziecięce i młodzieżowe,Literatura popularnonaukowa

Oprawa

6

Liczba stron

224

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d15s4oh
d15s4oh
d15s4oh
d15s4oh

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj