Trwa ładowanie...
d252k2v
16-04-2015 00:00

Ukryta śmierć

książka
Oceń jako pierwszy:
d252k2v
Ukryta śmierć
Tytuł oryginalny

Concealed in Death

Rok wydania
"__wlasne
Źródło: "__wlasne

W walącym się i od dawna niezamieszkałym nowojorskim budynku przystąpiono do rozbiórki; na początek ktoś potężnym młotem rozwala ścianę. A kiedy opada pył, znajduje dwa zawinięte w folię szkielety.

Tym kimś jest mąż porucznik Eve Dallas, multimiliarder Roarke. Natychmiast ją wzywa. Na jakiś czas trzeba wstrzymać jego nową inwestycję budowlaną, ponieważ nim Eve razem ze swoją ekipą skończy przeszukiwanie nieruchomości, ma do rozwiązania zagadkę dwunastu zabójstw…

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w latach czterdziestych XXI wieku mieściło się tu prowizoryczne schronisko dla bezdomnych i przeżywających trudności nastolatków. Eve dociera do ówczesnych jego pracowników. Dzięki ich wspomnieniom i znakomitej pracy nowo zatrudnionego przez policję antropologa, Eve udaje się zidentyfikować ofiary. Okazuje się, że to same dziewczyny: wytatuowana twarda nastolatka, zajmująca się nielegalnym handlem narkotykami; zbiegła córka małżeństwa dobrze prosperujących lekarzy. Wszystkie wiele przeżyły. I wszystkie straciły szansę na lepsze życie.

Każdy ma coś do ukrycia. I kiedy Eve trafia na trop szokującego związku między ofiarami i swoją przyjaciółką, zyskuje jeszcze większy bodziec, by ujawnić tajemnice miejsca nazywanego Azylem… I odkryć zło, ukryte w ludzkim sercu.

Ukryta śmierć
Numer ISBN

978-83-7961-206-2

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

416

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d252k2v
d252k2v
d252k2v