Trwa ładowanie...
d37v2gl
23-05-2015 00:00

Uczucie silniejsze od strachu

książka
Oceń jako pierwszy:
d37v2gl
Uczucie silniejsze od strachu
Tytuł oryginalny

Un sentiment plus fort que la peur

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Wysoko w Alpach francuskich, we wraku samolotu, ukrytym od pięćdziesięciu lat pod warstwą lodu, alpinistka Suzie Baker, odnajduje ocalałą torbę z pocztą dyplomatyczną. Znalezisko zawiera dokumenty, które mogłyby przywrócić dobre imię i umożliwić rehabilitację jej oskarżonej przed kilkudziesięciu laty o zdradę stanu babki. Ale odkrycie Suzie stawia na nogi również tajne służby USA.

Andrew Stilman, reporter śledczy „New York Timesa”, który niedawno opuścił swoją świeżo poślubioną żonę, nie potrafi na nowo ułożyć sobie życia. Depresja, w jakiej się pogrążył od czasu dramatycznych przeżyć związanych ze zbieraniem informacji do reportażu w Argentynie, nie pozwala mu efektywnie pracować.

Przypadkowe spotkanie Suzie i Andrew w bibliotece, owocuje rozpoczęciem wspólnego śledztwa. Badanie przeszłości okazuje się jednak niebezpiecznym przedsięwzięciem, w trakcie którego parze detektywów po piętach deptać będą służby amerykańskiego kontrwywiadu. A poznawanie przeszłości nie zawsze musi spełniać rolę katharsis – czasem może kryć gorzką i bolesną prawdę…

Uczucie silniejsze od strachu
Numer ISBN

978-83-7885-381-7

Wymiary

125x195

Gatunek

Powieści i opowiadania,Sensacja

Oprawa

3

Liczba stron

352

d37v2gl

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37v2gl
d37v2gl
d37v2gl