Trwa ładowanie...
d2kozwo
10-04-2015 00:00

Trylogia wiktoriańska 3. Mapa chaosu

książka
Oceń jako pierwszy:
d2kozwo
Trylogia wiktoriańska 3. Mapa chaosu
Tytuł oryginalny

El mapa del caos

Rok wydania
Autorzy
Inne
Źródło: Inne

Po tragicznej śmierci ukochanej Montgomery Gilmore zrobi wszystko, by porozmawiać z nią ostatni raz. W wiktoriańskim Londynie, w czasach rozkwitu spirytualizmu jedynym rozwiązaniem wydaje się sesja z udziałem słynnego. Seans niespodziewanie prowadzi do uwolnienia straszliwych, nienazwanych mocy. Jedyny ratunek znajduje się w tajemniczej księdze zatytułowanej Mapa chaosu. Jeśli nie uda się jej odnaleźć, Gilmore nie spotka się ze swą ukochaną, gdyż nawet zaświaty przestaną istnieć. W poszukiwaniach biorą udział Artur Conan Doyle, ojciec Sherlocka Holmesa, Lewis Carroll, autor Alicji w Krainie Czarów, i oczywiście H.G. Wells, którego tropem podąża Niewidzialny Człowiek, siejący zniszczenie.

Tylko oni mogą uratować świat, tylko oni mogą doprowadzić do ponownego spotkania ukochanych rozdzielonych przez śmierć, spotkania, do którego droga wiedzie przez lustra…

Wielka przygoda, wielka miłość, dynamiczna akcja, prawdziwe duchy i fałszywe media. Wybuchowy koktajl, który zafascynuje czytelników na całym świecie. Lub – jakby to ujął tajemniczy narrator powieści – we wszystkich możliwych światach.

Trylogia wiktoriańska 3. Mapa chaosu
Numer ISBN

978-83-7999-184-6

Wymiary

150x230

Gatunek

Powieści i opowiadania

Oprawa

6

Liczba stron

536

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kozwo
d2kozwo
d2kozwo