Trwa ładowanie...
dbthumc
dbthumc

Trafiona - zatopiona

książka
Oceń jako pierwszy:
Trafiona - zatopiona
Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
dbthumc
978-83-61725-15-2_93524_F.jpg
Inne

Czy to możliwe, by losy czterech udręczonych samotnością osób odmieniły się w ciągu dwóch dni? Tak, a wszystkiemu winna Wisła, która właśnie wylała z brzegów, zatapiając bloki warszawskiej dzielnicy Powiśle i splatając nierozerwalnie życie bohaterów:
Besi, trzydziestoparoletniej gospodyni domowej, pełnej frustracji matki dwóch córek, która siłą rozpędu pcha swój kierat do momentu, gdy jej mąż nagle znika. Nie żyje? Odszedł do kochanki?
Agaty, studentki i mieszkanki Powiśla, która niedawno przeprowadziła się ze wsi do Warszawy. Tu w jej życiu pojawia się mężczyzna, z którym wolałaby się jak najszybciej rozstać.
Chudego, dwudziestoletniego sąsiada Agaty, dziwaka i hipochondryka, który ma wrażenie, że słyszy ludzkie myśli. Musi nagle dopuścić do swego świata kilka obcych osób.
Tomka, chirurga pracoholika, który po raz kolejny zapomina, że ma rodzinę. Powódź rozbija mu starannie skomponowany plan dnia.
Poruszająca historia przepełniona ludzkimi pragnieniami i nadzieją. Opowiadana wielogłosowo, przez dwie kobiety i dwóch mężczyzn, powinna znaleźć czytelników wśród osób lubiących nieco ambitniejszą, ale płynnie napisaną prozę.

Trafiona - zatopiona
Numer ISBN

978-83-61725-15-2

Wymiary

125x195

Gatunek

Obyczajowe,Powieści i opowiadania

Oprawa

3

Liczba stron

296

dbthumc

Podziel się opinią

Share
dbthumc
dbthumc
dbthumc
dbthumc
dbthumc