Trwa ładowanie...
d4dhqrj
29-03-2015 00:00

Tornado

książka
Oceń jako pierwszy:
d4dhqrj
Tornado
Tytuł oryginalny

Low Pressure

Rok wydania
Autorzy
Wydawnictwo
Inne
Źródło: Inne

Bellamy Lyston miała zaledwie dwanaście lat, kiedy jej starsza siostra, Susan, została zamordowana podczas burzy w Dniu Pamięci. Rozszalałe tornado zniszczyło scenę zbrodni, a także pamięć Bellamy o tym, co naprawdę się wtedy zdarzyło.

Osiemnaście lat później Bellamy wydaje bestselerową powieść sensacyjną, w której powraca do śmierci Susan. Książka wychodzi pod pseudonimem, ponieważ Bellamy chce uchronić bliskich przed niepożądanym zainteresowaniem mediów. Wścibski reporter odkrywa jednak, że książka jest oparta na faktach i zarówno tożsamość Bellamy, jak i rodzinny skandal zostają ujawnione.

Co więcej, kobieta staje się celem anonimowego napastnika. Musi się zmierzyć z upiorami przeszłości, w tym z Dentem Carterem, lekkomyślnym chłopakiem Susan i pierwszym podejrzanym w sprawie o zabójstwo sprzed lat. Dent chce, by Bellamy oczyściła go z zarzutów. Świeżo odblokowana pamięć zastawia jednak na bohaterkę rozmaite pułapki.

Zagłębiając się w tajemnice związane ze śmiercią siostry, Bellamy odkrywa zatrważające elementy zbrodni. Nękana fragmentarycznymi wspomnieniami i rozdarta w swoich uczuciach do Denta, nie spocznie, póki nie pozna zabójcy Susan. Chyba że jej zabójca uderzy pierwszy…

Tornado
Numer ISBN

978-83-7943-548-7

Wymiary

125x200

Gatunek

Powieści i opowiadania,Kryminał

Oprawa

1

Liczba stron

432

d4dhqrj

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dhqrj
d4dhqrj
d4dhqrj
d4dhqrj